Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Strumień świętuje z DE MONO


Strumień świętuje, na całego, hucznie, przez cały weekend. W mieście trwa Staromiejska Wiosna, czyli największa plenerowa impreza roku. Gwiazdą tegorocznej Staromiejskiej Wiosny jest zespół DE MONO.


Impreza rozpoczyna się już dziś - piątek 3 czerwca i potrwa do niedzieli. Największą gwiazdą tegorocznego święta Gminy Strumień będzie zespół DE MONO, którego występ zaplanowano na niedzielę.


Dziś estradę zdominują dzieci. Od godz. 16.00 na Rynku zaplanowano imprezę dla najmłodszych z okazji Dnia Dziecka. Organizatorzy zapraszają wszystkie dzieci na piracką imprezę, atrakcji z dalekich mórz nie zabraknie, a kulminacyjnym momentem będzie poszukiwanie pirackiego skarbu.


Wieczorem do Strumienia zjadą się też wszyscy, którzy kochają szachy. O godz. 19.00 rusza bowiem Trzeci Otwarty Nocny Turniej Szachowy. Finałową rozgrywkę zaplanowano na godz. 12.00 w sobotę na dużej szachownicy w strumieńskim parku.

W sobotę świętowanie na Rynku rozpocznie się o godz. 15.00 uroczystym otwarciem Staromiejskiej Wiosny. Pół godziny później zaplanowano występ zespołu „Strumień”, następnie o godz. 16.00 wystąpi teatr uliczny ze sztuką „Serce Don Juana”. O 17.30 na scenę wejdzie zespół BlackStars, a o godz. 19.30 uczestników imprezy rozśmieszy kabaret „Świerszczychrząszcz”. Drugi dzień Staromiejskiej Wiosny zakończy występ zespołu Grzybowski Band.

W niedzielę 5 czerwca świętowanie na Rynku startuje  o 14.00 występem młodych tancerzy i grup działających przy świetlicach środowiskowych. O godz. 17.30 zaplanowano występ zespołu DE MONO – gwiazdy tegorocznej Staromiejskiej Wiosny. Jednak kultowy zespół nie zakończy wielkiego świętowania. O godz. 19.00 wystąpi jeszcze Grupa Furmana, a dwie godziny później na scenie zagości muzyka Beatlesów w wykonaniu zespołu The Postman.

Organizatorzy zapewniają, że dobrej zabawie nie przeszkodzi nawet zła pogoda. Na Rynku staną ogromne namioty, które uchronią uczestników imprezy przed deszczem. Ponadto podczas Staromiejskiej Wiosny zaplanowano też szereg wydarzeń towarzyszących m. in. pokazy strażackie, atrakcje dla dzieci – dmuchane zjeżdżalnie, skoki na bungge, bezpłatną mammografię i jarmark staromiejski z udziałem regionalnych twórców.

Portal Śląska Cieszyńskiego OX.PL, objął patronat medialny nad imprezą.


KOD

GWIAZDĄ STAROMIEJSKIEJ WIOSNY BĘDZIE DE MONO ZOBACZ TELEDYSK ZESPOŁU:
 

źródło: ox.pl
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: