Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Strumień: Staromiejska Wiosna

W pierwszy weekend czerwca odbędą się w Strumieniu liczne imprezy kulturalne w ramach ''Staromiejskiej Wiosny''. Warto przybyć bez względu na pogodę, ponieważ w razie deszczu zostaną rozstawione namioty.

Impreza rozpocznie się w sobotę, 4 czerwca o godz. 12.00 na strumieńskim rynku. Wówczas w ramach Dnia Dziecka przewidziane są konkursy z nagrodami, dmuchane niespodzianki oraz wiele innych atrakcji dla najmłodszych. Otwarcie „Staromiejskiej Wiosny” nastąpi o godz. 16.00 Odbędzie się VIII Dzień Tradycji Stroju i Pieśniczki Regionalnej, podczas której wystąpią Zespół Regionalny Strumień, Wiślanie z Wisły Małej oraz Wielkokończanie z Kończyc Wielkich. Przedstawiona zostanie także scenka rodzajowa w wykonaniu członków MZC – Koło w Strumieniu. Wieczorem rozgrzeją wszystkich grupy Trzy Gitary z przebojami Czerwonych Gitar i Trzech Koron oraz kapela country - Whiskey River.

W niedzielę wystąpią znane wszystkim gwiazdy muzyki – Szymon Wydra & Carpe Diem, Tabu, a także Trebunie Tutki.

Całemu wydarzeniu będą towarzyszyły inne imprezy – Turniej szachowy, badania mammograficzne dla pań w wieku 50-69 lat (rejestracja do 31 maja pod nr tel. 33 8520 627 lub osobiście w UM w Strumieniu, I piętro, pokój nr 8), Turniej Skata oraz dmuchane zjeżdżalnie, euro bungee i wiele innych atrakcji.

Portal OX.PL jest patronem medialnym tego wydarzenia.


eMBe

źródło: mat.pras.
dodał: MB

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: