Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Strefa Wolności - otwarta

Na to wydarzenie czekało wiele osób. ''Strefa Wolności'' przy ulicy Stawowej 6 w Cieszynie (budynek Miejskich Hal Targowych, byłej TERMIKI) została otwarta.

Na to wydarzenie czekało wiele osób. ''Strefa Wolności'' przy ulicy Stawowej 6 w Cieszynie (budynek Miejskich Hal Targowych, byłej TERMIKI) została otwarta.  W miniony piątek (28.10.2011) to stare i zdewastowane miejsce zamieniło się w miejsce przyjazne każdemu

- Każdy odwiedzający nas dzisiaj może całkiem za darmo skorzystać ze ściany wspinaczkowej, sali do zajęć sportowych, siłowni aerobowej, oraz świetlicy dla małych dzieci z zajęciami animowanymi.  W całym obiekcie jest też dostępny darmowy Internet Wi-Fi, można również tutaj napić się smacznej kawy – podkreśla Tomasz Fałat, jeden z organizatorów przedsięwzięcia. 

Jeszcze w listopadzie do "Strefy Wolności" dobudowana zostanie ścianka do wspinania bez asekuracji. - Ścianka wspinaczkowa powstała w Strefie Wolności jest pierwszą na Śląsku Cieszyńskim i planujemy ją stopniowo rozbudowywać – dodaje T. Fałat  - Po raz pierwszy w Cieszynie, właśnie w Strefie Wolności, pojawia się też możliwość zabawy wSlacline  (spacerki po taśmie napiętej około 50 cm nad podłogą).

Co jeszcze w "Strefie Wolności" ? W kompleksie odbywać się będą zajęcia typu aerobik, pilates, Nordic Walking, Tai Chi i joga. 

- Już dziś proponujemy też coś zupełnie nowego – Flowin. Ten system treningowy istnieje już w 45 krajach i właśnie u nas wchodzi do Polski! Flowin to efektywne ćwiczenia nie obciążające stawów, oparte na naturalnych i płynnych ruchach. To ćwiczenia dla wszystkich, niezależnie od wieku i kondycji – informują pomysłodawcy przedsięwzięcia – Dn Otwarte to także możliwość bezpłatnego korzystania z naszej siłowni aerobowej. Wyposażenie skierowane jest dla osób szukających czynnego relaksu i poprawienia kondycji. Do dyspozycji oddajemy niemal 20 urządzeń, które pomagają wzmocnić serce i płuca oraz zmniejszyć ilość tkanki tłuszczowej. W obiekcie jest też salka dla dzieci, w której rodzic może zostawić dziecko, by skorzystać z zajęć sportowych, napić się dobrej kawy lub pójść na zakupy. Dziecko będzie pod dobrą opieką animatora z ciekawymi pomysłami, a opiekun spędzi miło czas.

 
 
BsK
źródło: ox.pl
dodał: BSK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: