Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Strażacy znów interweniowali w związku z drzewami

Jak poinformowali przedstawiciele cieszyńskiej PSP w powiecie Cieszyńskim doszło ostatnio do kilku zdarzeń, związanych z powalonymi, lub stanowiącymi zagrożenie drzewami. Ratownicy interweniowali na Równicy (Ustroń), w Strumieniu i w Cieszynie.

Wszystkie zdarzenia miały miejsce w czwartek (07.02.2019) na terenie powiatu cieszyńskiego. W żadnym ze zdarzeń  nikt nie ucierpiał a wszystkie akcje zostały szybko zakończone. Do pierwszego z nich doszło w Cieszynie na ulicy Stawowej o godzinie 15:03. Tam działania były stsunkowo proste, bo polegały na ręcznym usunięciu zwisającego konaru.

Drugie ze zdarzeń miało miejsce w Strumieniu na ulicy Osiedlowej. Również tam działania przebiegały szybko i sprawnie. Po przybyciu na miejsce zdarzenia strażacy stwierdzili, że pochylone drzewo stanowi zagrożenie, w związku z czym zostało ono pociete i usuniete.

Trzecie ze zdarzeń to działania z godzyny 17:25 - otrzymaliśmy wezwanie do Ustronia na równicę. Na miejscu strażacy stwierdzili nadłamany konar, który zwisa nad drogą gminną. Został on pocięty i usunięty z drogi - wyjaśnia st. kpt. Michał Pokrzywa, Rzecznik Prasowy Cieszyńskiej PSP.

 

źródło: ox.pl
dodał: JŚ

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2019-02-09 07:38:31
Szantrapa: Jest zakaz wycinki to się same przewracają.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: