Nie mogą już przegrać

Hradek okazał się lepszy także w trzecim spotkaniu i już tylko jedno wygrane spotkanie dzieli ich od udziału w play-off. Czarne Pantery, po wczorajszej porażce 1:3, nie mogą już sobie pozwolić na potknięcie.

Zawodnicy czeskiego zespołu wygrali dwie pierwsze tercje i dzięki temu zagwarantowali sobie zwycięstwo w czwartkowy wieczór. Jiri Branczyk otworzył wynik meczu już w 4. minucie, a w drugiej części meczu wynik podwyższył Jakub Pav.

Podopieczni Jiri'ego Stanka odzyskali nadzieję, ale zbyt późno. Juan Żarczyński zdobył kontaktową bramkę dopiero w przedostatniej minucie regulaminowego czasu gry. Czesi zdołali dowieźć wygraną do ostatniej syreny, a w dodatku Janeczek podwyższył prowadzenie Hradka oraz ustalił końcowy rezultat – 3:1.

Hokeiści cieszyńskiej ekipy, we wtorek (12 lutego), nie mają innego wyjścia niż zwycięstwo, gdyż porażka wyeliminuje ich z gry.

Beskidzka Amatorska Hokejowa Liga, Baraże o play-off, stan serii: 2-1 dla Hradka
1. mecz, 31 stycznia, 21:45 - HC Hradek - HC Pantery Cieszyn 2:4
2. mecz, 5 lutego, 20:15 - HC Pantery Cieszyn - HC Hradek 2:4
3. mecz, 7 lutego, 21:45 - HC Hradek - HC Pantery Cieszyn 3:1
4. mecz, 12 lutego, 20:15 - HC Pantery Cieszyn - HC Hradek
5. mecz, 14 lutego, 21:45 - HC Hradek - HC Pantery Cieszyn