Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Strażacy z Hazlacha będą w czerwcu świętować

Już 8 czerwca 2019 roku (sobota) w Hażlachu będzie wielka okazja do świętowania! Lokalna jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej obchodzić będzie jubileusz 110-lecia powstania. W programie obchodów atrakcje dla miłośników pożarnictwa, fanów motoryzacji, dzieci i nie tylko.

- Zarząd OSP w Hażlachu zaprasza na Jubileusz 110 lat powstania naszej Ochotniczej Straży Pożarnej, który odbędzie się 8 czerwca br. od godziny 14 na boisku sportowym LKS Viktoria Hażlach. Podczas świętowania Jubileuszu, odbędzie się także I zlot starych motocykli – poinformował Zarząd OSP w Hażlachu.

Wielkie strażackie święto to nie tylko szansa na wspomnienia, dotyczące licznych wyjazdów i działań, ale również doskonała okazja, aby poznać jednostkę od środka. O godzinie 16 planowane jest oficjalne otwarcie uroczystości 110-lecia OSP – odczytany zostanie oficjalny raport, nastąpi podniesienia flagi państwowej, przywitanie uczestników i wręczenie odznaczeń strażakom – ochotnikom, którzy są skłonni wyjeżdżać do interwencji, narażając niejednokrotnie swoje bezpieczeństwo, o każdej porze dnia i nocy.

Strażacy przygotowali również moc atrakcji, niezwiązanych z pożarnictwem. W planach m.in. warsztaty muzyczne dla dzieci, zabawa taneczna przy muzyce, czy strefa zabaw dla najmłodszych. Na obchodach nie zabraknie również wyśmienitej, strażackiej grochówki. Szczegółowy plan wydarzenia dostępny na plakacie. 

 

źródło: ox.pl
dodał: JŚ

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: