Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Straż Miejska na Facebooku

Telewizje, urzędy, służby mundurowe, coraz więcej instytucji zarówno prywatnych jak i publicznych ma swoje konta na Facebooku, dołączyła do nich Straż Miejska ze Skoczowa.

Skoczowscy mundurowi twierdzą, że uruchomienie tego konto, wynika ze społecznego oczekiwania w tym zakresie - Celem tej inicjatywy jest przybliżenie mieszkańcom Gminy Skoczów działalności skoczowskiej straży miejskiej, jak również umożliwienie każdemu użytkownikowi wyrażenia swoich poglądów i opinii na temat prezentowanych zagadnień. Ma to ułatwić komunikację i współpracę między lokalną społecznością a Strażą Miejską. – informuje Komendant  Straży Miejskiej w Skoczowie, dr hab. Robert Socha
 
Do materiałów publikowanych na fanpage jak i komentowania będzie miała każda osoba posiadająca konto w tym jednym z najpopularniejszych serwisów społecznościowych. - Straż Miejska w Skoczowie chce dotrzeć poprzez portal do osób w różnym wieku, aby poznać opinię na temat funkcjonowania formacji oraz poznać pomysły w zakresie rozwiązania lokalnych problemów w obszarze bezpieczeństwa i porządku publicznego. – dodaje komendant.

A wy jak uważacie czy instytucje publiczne itd. powinny posiadać konta w serwisach społecznościowych, a jak tak to w jakich? Komentujcie!

LINK  do Fanpagu SM w Skoczowie - KLIKNIJ>>>

(red)
  

 

źródło: ox.pl
dodał: CR

Komentarze

9
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2015-10-12 18:33:59
NoNick: Brawo Dla Nowego Komendanta (Emeryta) - dzięki Fanpage Skoczowianie już czują się bezpieczniej (sic!)
2015-10-12 19:26:13
Herr Flick: Zobaczyłem ten cudowny fanpage. I jak zwykle okazało się, że urzędasy mają problem z poprawną polszczyzną. Cudów nie wymagam ale wypadałoby znać odmiany nazw sołectw Gminy Skoczów. Komendant spotkał się z Sołtysem Bładnicy.... i Kowal... Pisownia oryginalna. Co ciekawe trudniejszy przypadek, mianowicie Pierściec jest odmieniony prawidłowo. Nie wiem czy pamiętacie ale przy okazji cepeliady związanej ze wstąpieniem RP do UE, wspaniały redaktorzyna z Wawy powiedział: \&quot;W pobliskim Ochabowie mieści się stadnina koni ( ...) Dziennikarzyny, którzy odwiedzili Kowale w związku z pewnym zamieszaniem w Komisji Wyborczej byli przekonani, że przyjechali do Kowalów. Normalnie ręce opadają<br />Aha. Ten wpis na FB sobie skopiowałem.<br />Nie wiedziałem, że Pani Monika jest Sołtysem. Zdetronizowała niezatapialnego Milicjanta?
2015-10-12 19:50:48
crank: Ta straż to miejska czy kościelna?
2015-10-12 20:18:09
Herr Flick: No proszę, urzędasy zadziałały.I to całkiem szybko. Standardy w każdym razie wszędzie te same- dziennikarzyny, urzędasy, aktorzyny nie przyznają się do błędów. Edytują teksty i robią minę zdziwionego wielbłąda: Ja strzeliłem byka? Niemożliwe. Na szczęście raz strzelony byk w internecie żyje swoim życiem.
2015-10-12 20:40:14
Herr Flick: http://zapodaj.net/a2b36481b194e.jpg.html
2015-10-13 02:17:26
kokoteczek: O strazy miejskiej chyba nigdy nikt nie bedzie mial dobrego zdania...oni co by nie Robili to na nich zawsse komentarze buuuu...hehe bidoczki
2015-10-13 08:36:33
Champion: Dobrze że nowy komendant jest taki uczony i że ma tyle fakultetów bo nikt inny by na taki pomysł niewpadł. Gratuluje pomysłu , jeszcze może zrobić strone www.
2015-10-13 08:42:57
tomi71: Herr Flick ...wystarczy zobaczyć historię edycji wpisu i wszystko jest widoczne, co z czego i na co poprawiono.<br /><br />...a co do sensowności profilu SM na FB ...to razi mnie ten dr hab przy nazwisku komendanta i nie wydaje mi się, aby ludzie chętni byli pisać komentarze, kiedy już nie są tacy anonimowi jak tutaj ;)
2015-10-13 10:44:26
Herr Flick: Istotnie, historia edycji jest widoczna. Dzięki Tomi
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: