Stoch na podium! Żyła w "10"

Kamil Stoch (na zdj.) ukończył sobotni konkurs Pucharu Świata w Willingen na trzecim miejscu. Najlepszy okazał się lider klasyfikacji generalnej - Halvor Egner Granerud. W czołowej "10" uplasował się Piotr Żyła, który zajął dziewiąte miejsce.

Willingen ponownie okazało się szczęśliwe dla biało-czerwonych, bowiem na najniższym stopniu podium stanął Kamil Stoch. Ze zwycięstwa radował się Halvor Egner Granerud, a drugi był Daniel Andre Tande.

A jak spisali się zawodnicy Wiślańskiego Stowarzyszenia Sportowego? Piotr Żyła ukończył konkurs na 9. miejscu, choć po pierwszej serii plasował się sześć lokat niżej. Natomiast Aleksander Zniszczoł nie awansował do rundy finałowej, choć niewiele mu do tego zabrakło - 1.6 pkt.

No i dobre jest jak jest??? Kolejna dyszka? Gratulacje Kamil Stoch  ? A ja gdy by mnie nie zeszczeliło w pierwszym to...

Opublikowany przez Piotra Żyła- Official Sobota, 30 stycznia 2021

Na niedzielę zaplanowano drugi konkurs indywidualny w Willingen, a początek zmagań o godz. 16:15. Transmisja w TVP 1 oraz w Eurosporcie.