Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Za nami Bal Aniołów

Kolejna edycja Balu Aniołów za nami. Już po raz siódmy Soroptimist Cieszyn zorganizowało wydarzenie dla dzieci i młodzieży ze szkół specjalnych i rewalidacyjnych powiatu cieszyńskiego.

155 dzieci wzięło udział w Siódmej już edycji „Balu Aniołów”. Wydarzenie organizuje Soroptimist Cieszyn Klub, który jest odziałem Międzynarodowej Organizacji Soroptimist International działającej w 126 krajach i zrzeszającej około 100 tys. członkiń. Działania i projekty stowarzyszenia pracują na rzecz umacniania praw człowieka i poprawy statusu kobiet. Soroptimistki łączy przyjaźń i wspólna praca dla dobra innych, działają na rzecz lokalnych społeczności, inicjują i wspierają dobroczynność.

Jednym z takich działań jest coroczny Bal Aniołów organizowany dla 155 dzieci integracyjnych ze szkół podstawowych oraz dzieci z ośrodków szkolno-wychowawczo-rewalidacyjnych powiatu cieszyńskiego i miasta Cieszyn. Impreza nie miała jednak wspólnej sali ze względu na pandemię panie przygotowały filmik z interaktywnymi zabawami, śpiewem i tańcami; konkurs plastyczny, wystawa i oczywiście prezenty dla dzieci. - VII Cieszyński Bal Aniołów dla 155 dzieci integracyjnych ze szkół podstawowych oraz dzieci z ośrodków szkolno-wychowawczo-rewalidacyjnych powiatu cieszyńskiego i miasta Cieszyn Prezenty dostarczone, zabawy wytańczone. Wszystko w trochę innej formule, niż zwykle, ale mamy nadzieję, że dzieciom się podobało. Czekamy na ich prace do konkursu plastycznego "Mój Anioł", którymi będziemy się z Wami dzielić, bo termin wystawy podamy już wkrótce. Dziękujemy wszystkim współorganizatorom i darczyńcom, którzy od lat nas wspierają! - dodają Soroptymistki z Cieszyna. 

Szczegółową relację z balu można zobaczyć powyżej.

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: