Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Statystyki policyjne

Sześciu podejrzewanych o przestępstwa oraz trzech poszukiwanych, to bilans zatrzymanych osób przez policjantów na terenie garnizonu cieszyńskiego podczas minionego weekendu. Mundurowi w całym powiecie cieszyńskim przeprowadzili ponad 120 interwencji. Na terenie powiatu doszło do 1 wypadku i 7 kolizji drogowych.
Od piątku do niedzieli policjanci w naszym regionie przeprowadzili ponad 120 interwencji. Na drogach odnotowano 7 kolizji drogowych i jeden wypadek. W sobotnią noc przed 2.00 Ustroniu na ulicy Daszyńskiego kierowca samochodu hyundai na zakręcie wypadł z drogi i wjechał w ogrodzenie posesji. Kierowcy nie się nie stało. Natomiast dwie pasażerki w wieku 19 i 21 lat zostały ranne. 24-letni mieszkaniec Zamościa został poddany badaniu stanu trzeźwości. Badanie na alkomacie wykazało w jego organizmie prawie 2 promile alkoholu. Został zatrzymany w policyjnym areszcie i po wytrzeźwieniu usłyszał zarzuty.
 
 Policjanci w całym powiecie zatrzymali łącznie 7 sprawców przestępstw oraz 3 poszukiwanych ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości. W grupie zatrzymanych na gorącym uczynku lub po pościgu znaleźli się sprawcy posiadania narkotyków i nietrzeźwi kierowcy pojazdów.
 
W piątek policjanci z cieszyńskiej prewencji zatrzymali 24 letniego mieszkańca powiatu wodzisławskiego, który posiadał narkotyki. Stróże prawa zabezpieczyli przy nim ponad 100 gramów marihuany. Nietrzeźwi kierowcy zostali zatrzymani na drogach w Cisownicy, Pruchnej, Zebrzydowicach i Koniakowie. – informuje aspirant Rafał Domagała, rzecznik cieszyńskiej policji.
 
Ponadto wiślańscy policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności pożaru do jakiego doszło wczoraj w nocy. Po 22.00 dyżurny komisariatu skierował patrol na ulicę Bukową w Wiśle gdzie zgłoszono pożar budynku. W akcji gaśniczej brało udział 8 zastępów straży pożarnej. Nikomu nic się nie stało. Spaleniu uległ sprzęt AGD i komputery o łącznej wartości kilkudziesięciu tysięcy złotych. Pisaliśmy o tym w materiale Wiało mocno.
 
Red.
źródło: ox.pl/KPP Cieszyn
dodał: JB

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować: