Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Starszy Gufi szuka domu...

Psy w schronisku noszą w sobie często smutną historię. Żyją tym, co przynosi im dzień w zakratowanym, zimnym i ciasnym kojcu. Niektóre tracą nadzieję na poprawę swojego losu...

Gufi jest już seniorem. Pomału traci nadzieję na inną przyszłość niż ta w schronisku. Ma w sobie jednak na tyle dużo optymizmu, żeby kurczowo trzymać się ostatnich słów pocieszenia, według których "ludzi dobrej woli jest więcej...". Wierzy, że czasem los uśmiecha się do takich, jak on. Jaka jest jego historia? Czy jest już skazany na schronisko do końca swoich dni?


Aforyzm Carolyn Alexander mówi, że "posiadanie psa jest jak tęcza. Szczenięta są radością na jednym jej końcu. Stare psy są skarbem na drugim."

Z tym stwierdzeniem można się zgodzić, dlatego dzisiaj razem ze Stowarzyszeniem AS polecamy do adopcji prawdziwy skarb - psiego seniora Gufiego. Gufi ma około 10 lat, z czego już prawie 3 spędził w schronisku.

Jest bardzo ładny, co mogą Państwo zobaczyć na zdjęciach. Z wyglądu to większy, czarny, lekko posiwiały kundelek. Z charakteru to przyjacielski, spokojny i opanowany psiak, który na pewno odwdzięczy się nowym właścicielom swoim psim sercem i ogromną miłością. Tęskni za ciepła dłonią, która go przytuli i nakarmi.

Gufi mimo wieku ma jeszcze wiele energii, którą chętnie spożytkuje na spacerach ze swoim nowym opiekunem. Dlatego Drogi Czytelniku jeśli brakuje Ci wiernego towarzysza, zadzwoń do Stowarzyszenia AS - tel. 795 003 521 i zapytaj o Gufiego. Kto przygarnie starszego psa?

JP

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

2
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2020-11-22 18:52:30
megan: Nie kupuj - ADOPTUJ !!! Całego świata nie zmienisz, ale możesz zmienić świat Gufiego.
2020-11-23 08:55:14
hycel: Ma dobry węch to niech szuka.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: