Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Stań do pojedynku! Ostatnia szansa na zgłoszenia do IV Pojedynku Rocka

Pojedynek Rocka to cykliczny konkurs muzyczny organizowany przez studentów UŚ w Cieszynie we współpracy z Miastem Cieszyn oraz Cieszyńskim Ośrodkiem Kultury 'Dom Narodowy'. 29 marca mija termin zgłoszeń do 4. edycji!

Kto może zgosić się do konkursu? Pojedynek Rocka skierowany jest do amatorskich zespołów grających szeroko pojętą muzykę rockową, nie posiadających umowy z żadną wytwórnią płytową oraz profesjonalnego wydawnictwa fonograficznego.

Zgłoszenia przyjmowane są do 29 marca. Aby zgłosić zespół do udziału w czwartej edycji Pojedynku Rocka należy wypełnić Formularz zgłoszeniowy, a następnie wysłać go drogą mailową na: pojedynekrocka@gmail.com.

Po zakończeniu przyjmowania zgłoszeń organizatorzy wybiorą zespoły, które zagrają podczas eliminacji – 15 i 29 kwietnia w Klubie Studenckim Panopticum, w Cieszynie. Finał wraz z występem gościa specjalnego odbędzie się 14 maja podczas pierwszego dnia juwenaliów Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie.

O co walczą zespoły? Główną nagrodą dla najlepszego zespołu 4. Pojedynku Rocka będzie możliwość zrealizowania teledysku w gliwickim Rockfilms. Drugie miejsce – to 20 godzin sesji nagraniowej w bielskim Heavens Sound Marcin Pieklo, natomiast trzecie miejsce to support jednej z gwiazd wieczoru w jednym z największych klubów w regionie - bielskim RUDEBOY CLUB. Dodatkowo w Heaven’s Sound Studio wszyscy uczestnicy eliminacji otrzymują 10% zniżki, natomiast uczestnicy finału 20%.

Regulamin konkursu dostępny jest w zakładce "Informacje" na oficjalnym fanpage’u Pojedynku Rocka oraz w Formularzu zgłoszeniowym.

Formularz zgłoszeniowyred./mat.pras.

źródło: OX.PL/mat.pras.
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: