Stalownicy wciąż niepokonani!

Zwycięska seria Trzyńca trwa. Podopieczni Vaclava Varadi odnieśli siódmą wygraną w tym sezonie, tym razem pokonując PSG Zlin – 5:2.

Trwała piąta minuta niedzielnego spotkania – Lukas Jasek asystuje, a Ondrej Kovarcik otwiera wynik spotkania. Trzy minuty później byliśmy świadkami powtórki sytuacji – Jasek znowu podał do Kovarcika, a ten wykończył akcję i Trzyniec prowadził już różnicą dwóch trafień. Zlin zdołał szybko odpowiedzieć bramką kontaktową, ale Stalownicy w kolejnych dwóch tercjach dołożyli jeszcze trzy bramki i komplet punktów został w Werk Arenie – 5:2.

- Powiódł nam się początek spotkania. Trafienie gości nieco wybiło nas z rytmu, ale szybko wróciliśmy do gry i drugą oraz trzecią tercję zagraliśmy bardzo dobrze ­– podsumował Marek Zadina, asystent Vaclava Varadi.

Trzyniec odniósł siódme zwycięstwo w tym sezonie i w dalszym ciągu pozostaje niepokonany, a w ligowej tabeli lukuje się na trzecim miejscu. Okazja do przedłużenia tej passy przytrafi się już w najbliższy wtorek. Stalownicy zmierzą się z Budejovicami, które plasują się na przedostatniej pozycji. Początek spotkania o godz. 14:20, a transmisja w CT Sport.