Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Srebro i brąz na Mistrzostwach Kong-Sao

W miniony weekend (22-23.10.2011) w Hali Sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Mikołowie odbyły się Otwarte Mistrzostwa Europy w sztukach walki.
Do Mikołowa przyjechało 210 zawodników z 9 państw: Mołdawii, Azerbejdżanu, Ukrainy, Czech, Portugalii, Iranu, Rumunii, Armenii i Polski, którzy reprezentowali style Kung-Fu, Kempo, Karate, Taekwondo i Ju-Jitsu. 
 
- Rywalizowano w konkurencjach: kata, kata z bronią, kong-sao duosystem (prezentacja realnej samoobrony), kong-sao open combat (wersja zbliżona do obecnego MMA), walki semi-kontakt oraz konkurencje B1 i B2 – informuje portal ox.pl instruktor sportów walki i samoobrony Ryszard Bochm, który reprezentował Śląsk Cieszyński w Mistrzostwach Kong- Sao.
 
Nasz reprezentant w konkurencjach kata bez broni zdobył srebrny medal a w konkurencji kata z bronią (kata tonfa) wywalczył brąz. - W mistrzostwach tym razem nie wzięli udziału aktualni mistrzowie świata kong-sao duosystem - Tomasz Kołeczko z Cieszyna oraz Mirosława Zaorska- Gańczarczyk ze Skoczowa - aktualna mistrzyni Polski w konkurencji kong-sao duosystem – dodaje Ryszard Bochm.
 
Organizatorem mistrzostw było Stowarzyszenie Sztuk i Sportów Walki Kong Sao oraz Federacja MASC  z Ukrainy.
 
BsK
źródło: ox.pl
dodał: BSK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: