Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Spektakl Bazyliszek

We wtorek 10 września w czytelni Biblioteki Publicznej w Skoczowie odbył się spektakl Bazyliszek w wykonaniu Studia Teatralnego Krak-Art. Było to pierwsze wydarzenie w ramach projektu „Skoczowska Teatroteka”. Fot. Bartłomiej Kukucz
źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

5
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2019-09-10 18:49:33
donekT: Dokładnie, należy PROMOWAĆ POLSKĄ SZTUKĘ, zwłaszcza tę przeznaczoną dla dzieci. Tymczasem na swą promocję czekają np. Julian Tuwim "Lokomotywa", "Ptasie radio", "Pan Hilary", "Słoń Trąbalski", "Bambo" ( à propos, Bambo został uznany za utwór RASISTOWSKI), czy Jan Brzechwa "Akademia pana Kleksa", "Pan Drops i jego trupa", czy Janusza Korczaka "Król Maciuś Pierwszy".
2019-09-10 18:50:29
donekT: Gratulacje dla Studia Teatralnego Krak-Art!
2019-09-10 18:58:26
donekT: Tymczasem pewna linia polityczna, promuje "twórczość" np. Pernilla Stalfelt "Mała książka o kupie", czy "Mała książka o włosach", gdzie (dla dzieci w przedziale wieku 3-7 lat) przemycane są treści polityczne. Przykłady??? Pernilla Stalfelt "Mała książka o włosach" Np. cytuję "Grupę osób, które ogoliły się na łyso nazywamy skinheadami. Na przykład łyse panie z brodą mogą pracować w cyrku"koniec cytatu. Zdaje się, iż termin "skinhead" jest zbyt trudny jak na aparat pojęciowy dzieci w konkretnym przedziale wieku. Co więcej, często zdarzają się ŁYSE PANIE Z BRODĄ, KTÓRE PRACUJĄ W CYRKU??? PS Zdaje się, iż cyrk obecnie również jest miejscem niepoprawnym polityczniej, jednak Pani (jak myślę) Pernilla Stalfelt swe działa wydała, kiedy obowiązywały jeszcze inne punkty etapu.
2019-09-11 19:25:43
krzysztof.mm: o b o w i ą z k o w ą lekturą w dzisiejszych czasach panowania prezydenta A d r i a n a powinna być T. Dołęgi-Mostowicza "Kariera Nikodema Dyzmy" - dobra, p o l s k a literatura
2019-09-11 20:22:36
donekT: "Dworzanin polski" Łukasza Górnickiego wydaje się lekturą napisaną z przeznaczeniem specjalnie dla Ciebie krzysztof-Q, oczywiście obok tej wymienionej. Jak przeczytasz, Pańcia z pewnością się ucieszy.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: