Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Śmiertelny wypadek w wigilijny wieczór...

Do dramatu w wigilijny wieczór doszło w Gumnach w rejonie skrzyżowania ulic Bielskiej i Piastowskiej (niedaleko zjazdu na drogę S52). Samochód osobowy na zakręcie wypadł z drogi i uderzył w barierę energochłonną. Niestety, kierowcy samochodu nie udało się uratować.

Do zdarzenia doszło we wtorek (24.12.2019) przed godziną 17 w Gumnach. Kierowca samochodu Subaru na zakręcie wypadł z drogi i uderzył w bariery energochłonne. Na miejscu pojawiły się wszystkie służby ratunkowe. Strażacy przy pomocy specjalistycznego sprzętu dostali się do 45-kierowcy, który utknął w aucie. Następnie mężczyzna został przekazany pod opiekę Zespołu Ratownictwa Medycznego i przetransportowany do szpitala. Jego stan określono, jako ciężki. Niestety, po kilku godzinach zmarł w szpitalu.

Sprawą zajęli się policjanci z cieszyńskiej drogówki, którzy wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

- Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego, pieszych, rowerzystów i zmotoryzowanych, o zachowanie wszelkich środków ostrożności na drodze, a w szczególności o przestrzeganie przepisów dotyczących ograniczeń prędkości, zachowanie rozwagi, stosowanie zasady ograniczonego zaufania w celu zwiększenia bezpieczeństwa własnego i innych. Pieszych, rowerzystów i motocyklistów niezmiennie zachęcamy do zakładania kamizelek i elementów odblaskowych-nie tylko po zmroku i poza terenem zabudowanym - przypominają policjanci.

Cieszyńska policja poszukuje świadków tego zadarzenia. Wszelkie informacje w tej sprawie proszę kierować do Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie– tel 338516281, 338516200 lub bezpłatny nr alarmowy 997, 112.

źródło: ox.pl
dodał: JŚ

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: