Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Śmiertelny wypadek w Ustroniu

To był tragiczny poranek. Na DW 941 w Ustroniu doszło do nieszczęśliwego wypadku, w którym śmierć poniósł 39-letni motocyklista.

Policjanci z Cieszyna wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło dziś rano w Ustroniu na DW 941: - W zdarzeniu poniósł śmierć 39-letni kierowca motocykla. Do wypadku doszło dziś rano około 5.30 na wiślance w Ustroniu. 39-letni mieszkaniec Wisły jadący motocyklem suzuki na skrzyżowaniu ulicy Katowickiej i Dominikańskiej zderzył się z dostawczym lublinem, którym kierował 43-latek z Ustronia. Następnie motocyklista odbił się od pojazdu i uderzył w przydrożny słup. Niestety, mimo wysiłku zespołu reanimacyjnego motocyklista zmarł - opisuje zdarzenie kom. Wojciech Maciejczyk z KPP w Cieszynie.

Wstępne ustalenia wskazują, że oba pojazdy jechały w kierunku Skoczowa. Szczegółowe okoliczności i przyczyny tego tragicznego zdarzenia wyjaśniają funkcjonariusze.

Policjanci apelują do osób, które mogą udzielić informacji na temat powyższego zdarzenia, a w szczególności informacji świadków naocznych na temat jego przebiegu, by skontaktowały się osobiście lub telefonicznie z Naczelnikiem Wydziałem Kryminalnego  Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie (33) 8516200 lub o kontakt pod bezpłatny nr alarmowy 997.

To kolejny śmiertelny wypadek w tym miejscu w ostatnim czasie, niespełna dwa tygdnie temu kilkaset metrów dalej w wypadku zginęły dwie osoby (Pisaliśmy: Ustroń: podwójna śmierć).

(red.)

źródło: OX.PL/KPP Cieszyn
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: