Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Śmiertelny wypadek na Katowickiej w Ustroniu

W sobotę (31.08.2019) na ulicy Katowickiej w Ustroniu doszło do wypadku z udziałem motocyklisty. Akcję ratowniczą początkowo podjęli świadkowie zdarzenia. Na miejscu kierowcy mogą spodziewać się sporych utrudnień w ruchu.

Do zdarzenia doszło dziś po godzinie 15. Na miejscu trwają działania. Na ulicy Katowickiej w Ustroniu kierowcy mogą spodziewać się utrudnień, nie wiadomo jak długo potrwają działania służb na miejscu zdarzenia.

 

AKTUALIZACJA (17:00)

Niestety, z najnowszych informacji wynika, że kierujący motocyklem, mimo podjetej akcji ratowniczej, nie przeżył - Ok. godziny 15.30 w Ustroniu na skrzyżowaniu ul. Katowickiej i Brody doszło zdarzenia dwóch pojazdów- motocykla i audi. Wstępnie ustalenia wskazują na to, że kierujący audi wyjeżdżając z ul. Brody w kierunku Skoczowa, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu poruszającemu się ul. Katowicką w kierunku Wisły motocykliście. Niestety, w wyniku zderzenia pojazdów zginął kierujący motocyklem. Kierowca audi był trzeźwy. Na miejscu zdarzenia obecny jest prokurator. Policjanci oraz straż pożarna zabezpieczają miejsce zdarzenia i kierują ruchem. Wyłączony z ruchu jest jeden pas w kierunku Wisły i Skoczowa. Ruch odbywa się płynnie - wyjaśnia asp. Krzysztof Pawlik z cieszyńskiej KPP

źródło: ox.pl
dodał: JŚ

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: