Śmierć na drodze: szukają świadków

Mundurowi proszą internautów o pomoc. Cieszyńscy kryminalni poszukują świadków wypadków drogowych, w których niestety śmierć poniosły dwie osoby. Do obu zdarzeń doszło na DW 941 w Ustroniu.

Przypomnimy, do pierwszego wypadku doszło 2 marca o 11.30 w Ustroniu na ulicy Katowickiej na pasie ruchu w kierunku Wisły. 27-letni mieszkaniec Skoczowa kierujący fiatem panda z nieustalonych przyczyn na zakręcie DW 941 zjechał z drogi. Następnie jego samochód wywrócił się na dach. Mieszkaniec Skoczowa został ciężko ranny. Poszkodowany został przetransportowany śmigłowcem medycznym do specjalistycznego szpitala w Sosnowcu. Kilka godzin później 27-latek zmarł w szpitalu. Czytaj również: Ustroń wezwano śmigłowiec>>>

Z kolei 14 marca o 21.00 kilkaset metrów od miejsca, gdzie doszło pierwszego zdarzenia, na pasie w kierunku Skoczowa doszło do drugiego tragicznego wypadku drogowego. Tam kierująca oplem astrą 21-letnia mieszkanka Mnicha potrąciła pieszego. Mężczyzna szedł drogą prowadząc motorower. W wyniku wypadku 46-latek zginął na miejscu. 21-letnia kobieta kierująca samochodem osobowym była trzeźwa. Policjanci pod nadzorem prokuratora zabezpieczali miejsce zdarzenia i wykonali oględziny pojazdów oraz miejsca wypadku. Czytaj również: Ustroń śmierć na drodze

- Zwracamy się do osób, które mogą udzielić informacji na temat powyższego zdarzenia, a w szczególności świadków naocznych jego przebiegu. Świadkowie proszeni są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie tel. 33 85 16 200 lub bezpłatny nr alarmowy 997  – apeluje podkom. Rafał Domagała, rzecznik prasowy cieszyńskiej policji.

(red)
 

źródło: ox.pl
dodał: CR

Komentarze

17
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2017-03-18 20:54:53
Przepierón: Jakie to dziwne, jak starsze osoby wypadki spowodują to świadków nikt nie szuka, jak te młode gnojki ludzi pozabijają to coś się nie zgadza. Na ja drodzy wszewiedzący nastoletni i 20-paroletni mędrcy, na drodze trzeba cały czas myśleć a nie tylko po wypadku, i po zabiciu kogoś kombinować jakby uniknąć kary. :D
2017-03-18 21:14:46
OWCZARZY1: PRZEPIERON SKOŃCZ PIERD... !!!
2017-03-18 21:41:17
Przepierón: O co ci chodzi Łowczorzu? Prawda cię ukłuła? Wiem prawda w oczy kuli i dlatego spodziewam się takich postów, pozdrawiam. :D
2017-03-18 21:42:11
Przepierón: Sorry koli miało być, literówka
2017-03-18 21:50:22
patrycjusz892: przepierón to Cie musiał spłodzić, a raczej przedebil. Powiedzcie mi tylko czemu takich świadków szukacie zawsze za takim opóźnieniem a nie od razu po sprawie kiedy wszyscy o tym mówią?
2017-03-18 22:02:59
Przepierón: @patrycjusz892, kto mnie spłodził nie jest takie ważne, ważne jest która suka ciebie na świat wydała. No to już mamy dwóch hejterów których prawda w oczy kole, :D
Który trzeci ?
2017-03-18 22:11:14
patrycjusz892: przepierón rasowa a nie jak w Twoim przypadku zwykły burek który szczeka dupą na wsi.
2017-03-18 22:29:32
Przepierón: @patrycjusz892, powiadasz rasowa, ale to i tak suka. Tata znany? Czy może tych kundli była większa. :D
2017-03-18 22:32:24
Przepierón: \"większa\" to chyba wiesz co mam na myśli, jak nie to ci powiem - ilość :D:D:D
2017-03-18 22:42:42
patrycjusz892: tata znany, wpisany do \"rodowodu\" kmiocie. a nie wytrzepany z końcówki i wpisany z łapanki pod karetem wieśniaku. pozdrawiam cie kacapie i pojedz se warzonego żebyś w końcu coś mądrego powiedział zanim Cie eutanazja dosięgnie.
2017-03-18 22:43:59
Grzesaksal: Przepraszam, ale już się tego nie da czytać jeden mądrzejszy od drugiego z jednej skrajności w drugą. Jak ktoś prowadzi motorower a nie jedzie to odrazu pod wpływem to sam wszedł pod koła a może się położył. Jakie to polskie nikomu nie przyjdzie na myśl, że się pojazd zepsuł i może ktoś potrzebuje pomocy czy w tej sytuacji może liczyć na rodaka bezinteresownie. Kto z Was by się zatrzymał i zaproponował pomoc????? Nie była to droga objęta zakazem poruszania się motorowerem ani to autostrada czy droga ekspresowa. Co chwilkę światła i ograniczenia do 70km/h. Może nie była to taka łatwa sprawa przejść na lewą stronę jezdni przez paś zieleni i ciągle nadjezdzajacymi autami. NAJLEPIEJ POWIEDZIEĆ, ŻE JEST W 100% WINIEN MARTWY NIE MOŻE SIĘ BRONIĆ. Nie można oskarżać ludzi o morderstwo był to nieszczęśliwy wypadek. Również nie można powiedzieć, że ktoś w wieku 21 lat jest doświadczonym kierowcą. Młodość też ma swoje fantazje. A teraz jak ktoś był świadkiem to proszę pomóżcie policja poszukuje świadków.
2017-03-18 23:36:39
OWCZARZY1: PRAEPIERO 50 KM NA GODZINĘ I BEZ KASKU JEBNIJ W DRZEWO !!! TO CI POMOŻE !!! DEBILU JEDEN
2017-03-18 23:47:03
OWCZARZY1: PRZEPIERO DLATEGO JESTEM ZA ABORCJĄ I EŁTANAZJĄ JAK CIEBIE CZYTAM!!!
2017-03-19 07:50:27
Przepierón: OWCZARZY1 to nie czytaj , wiem że prawda w oczy kole, dlatego ją tu głosze, a tak po za tym to nie mogę się doczytać twojej i patrycjusz892 opinii i waszego zdania na temat tego artykułu czyżbyście byli zbyt tępi żeby mieć na ten temat jakieś zdanie?
Wy jesteście tylko typowymi , tępymi internetowymi hejterami.

Podtrzymuje to co w pierwszym poście napisałem, czy wam to młokosy podoba czy nie. :D:D:D
2017-03-19 08:56:33
kermit00: https://www.youtube.com/watch?v=oSQ9yLOSQA8

Jeżdżą z klapkami na oczach, łamią przepisy, ludzi zabijają a później niewiniątka świadków szukają.
2017-03-19 09:47:31
OWCZARZY1: ORZEPIERO-KAZNODZIEJA???GŁOSI SŁOWO???
2017-03-19 11:13:34
tommy: Patrząc na zdjecie mam wrażenie, że choć w pierwszym wypadku nie znamy przyczyn zjechania z jezdni, to chyba znamy przyczynę tak ciezkich obrażeń. Fiat wypuścił model Panda o takiej konstrukcji, że dachowanie oznacza wgniecenie przedniej czesci dachu prawie do linii maski. W tej sytuacji glowa i szyjna cześć kręgosłupa nie mają szans. A pamietam, jak wiele lat temu na moich oczach dachowal zwykły maluch. Trochę wgniecione blachy, cztery osoby wyszly przez wybite okna i postawily malucha na koła. Żadnych obrażeń poza drobnymi skaleczeniami od szkła. Panda powinna byc chyba oceniana w kategorii bezpieczeństwa kabrioletów - jest dach, a jakby nie było.