Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Ślubne zdjęcie - pochwal się

Rozpoczyna się odliczanie do rozpoczęcia jedenastej edycji „Skarbów z cieszyńskiej trówły”, która ruszy 14 września. W programie znajdzie się między innymi pokaz i wystawa mody ślubnej. Stąd apel do cieszyńskich par - podzielcie się swoimi ślubnymi fotografiami, zachęca Zamek Cieszyn.

Są niemal w każdym domu. Dzięki starym zdjęciom na moment możemy cofnąć czas i zatrzymać wspomnienia. Teraz nasze fotografie mogą dołączyć do wielu innych, tworząc niezapomniany widok.

- Chcemy stworzyć wielki plakat złożony ze zdjęć cieszyńskich par. Zależy nam na fotografiach z różnych lat, starych i nowych, tak by pokazać jak się zmienia ślubna moda. Dlatego zajrzyjcie do rodzinnych albumów, pudeł i przynieście nam własne zdjęcia, ale i portrety dziadków czy wnuków. Na fotografie czekamy do końca sierpnia – zachęcają pomysłodawcy akcji - Jeżeli możecie zeskanujcie je i przynieście nam w wersji elektronicznej na płycie, jeżeli nie – po prostu pochwalcie się zdjęciami w wersji papierowej.

Zdjęcia można wysłać również w formie maila. - Ważne, by portrety były opisane – kto jest na zdjęciu i kiedy brał ślub. Prosimy też o podanie danych kontaktowych. Na zdjęcia czekamy do 31 sierpnia w Informacji Turystycznej, która jest czynna codziennie od 10.00 do 18.00 lub pod adresem tmajorek@zamekcieszyn.pl – podkreśla Beata Mońka z Zamku Cieszyn.

źródło: ox.pl
dodał: BSK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: