Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Słodycze na niepogodę

Policyjny Klub Honorowego Dawcy Krwi, wśród których jest wielu honorowych krwiodawców, w myśl hasła "Słodko jest się dzielić" postanowił osłodzić życie wychowankom Ośrodka Edukacyjno-Rehabilitacyjno-Wychowawczego w Ustroniu Nierodzimiu. Dziś (15.05.2019) po południu w imieniu Klubu HDK słodycze za wcześniej oddaną krew przekazał dzieciom asp.Tomasz Pocha.

Przypomnijmy, wczoraj na cieszyńskim rynku w autobusie krwiodawstwa odbyła się zbiórka krwi zorganizowana przez Klub Honorowych Dawców Krwi przy Komendzie Powiatowej Policji w Cieszynie. Udało się zebrać ponad 13 litrów krwi (pisaliśmy: 13 litrów krwi od mundurowych )

- Dziś odbyła się poniekąd kontynuacja wczorajszego wydarzenia. Policjanci i pracownicy cywilni zrzeszeni w Klubie HDK cieszyńskiej komendy postanowili przekazać czekoladę, którą otrzymali w związku z oddaniem krwi. A było tego całkiem sporo, bo aż 80 tabliczek ! Słodycze trafiły do rąk dzieci, które są podopiecznymi Ośrodka Edukacyjno-Rehabilitacyjno-Wychowawczego w Ustroniu Nierodzimiu. Łakocie podczas spotkania z wychowankami wręczył w imieniu mundurowych asp. Tomasz Pocha. – informuje asp. Krzysztof Pawlik, rzecznik prasowy cieszyńskiej policji.

Spotkanie było także okazją do rozmowy o służbie w mundurze, honorowym krwiodawstwie, asp. Tomasz Socha odpowiadał również na wiele pytań zadawanych przez wychowanków.

(red./mat.pras.)

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: