Sławomir Kohut szósty

Czołówka polskich kolarzy spotkała się w niedzielę w Tychach, gdzie odbyło się XI Kryterium Fiata. Po pokonaniu 30 rund po 2 km wyłoniono najlepszych. W czołówce znalazł się również Sławomir Kohut (Weltour), kolarz zawodowy pochodzący z Pogórza.

Bezkonkurencyjnym zwycięzcą Tyskiego Kryterium Fiata okazał się Paweł Bernas (BDC MarcPol), drugie miejsce zajął Mateusz Komar również z BDC MarcPol trzecią lokatę wywalczył Konrad Czajkowski z Bank BGŻ Team.

Kolarze w sumie mieli do pokonanie 60 km, w 30 dwukilometrowych rundach ulicami Tychów. Szóste, premiowane miejsce zajął Sławomir Kohut, kolarz pochodzący z Pogórza.

Sławomir Kohut - polski kolarz, olimpijczyk z Aten (2004r.), wielokrotny medalista Mistrzostw Polski.