Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Śląska Rzecz 9. raz

Tylko jeszcze niespełna miesiąc będą przyjmowane zgłoszenia do 9. edycji konkursu ''Śląska Rzecz''. Zamek Cieszyn poszukuje dobrze zaprojektowanych produktów, usług i projektów graficznych.

Ruszyła właśnie 9. edycja konkursu „Śląska Rzecz”, który organizuje Zamek Cieszyn:  - Poszukujemy śląskich asów – firm, projektantów, organizacji pozarządowych i instytucji publicznych, które wiedzą, że warto stawiać na projekty innowacyjne i użyteczne. Zapraszamy wszystkich, którzy dzięki współpracy z projektantami kreują nową jakość produktów i usług na Śląsku - informują organizatorzy.

Wcześniejsze edycje widziały już produkty i usługi tj. meble, lampy, odzież, sprzęt sportowy, żywność, maszyny, książki itp. - Dwa lata temu dołączyły do nich firmy, instytucje i projektanci wdrażający usługi.  Nagrody i wyróżnienia są przyznawane w trzech kategoriach: produkt, grafika użytkowa (w tym komunikacja wizualna i multimedia) oraz usługa - podają organizatorzy.

Nominowane do głównej nagrody projekty są prezentowane na pokonkursowej wystawie, która wędruje po kraju. Każdej edycji towarzyszą dwujęzyczne katalogi, prezentujące nagrodzonych i wyróżnionych projektantów, firmy oraz organizacje. Zwycięzcy dołączają także do ekskluzywnego grona uczestników stałej wystawy "Dizajn po śląsku. Laureaci konkursu Śląska Rzecz" w Zamku Cieszyn.

Termin przyjmowania zgłoszeń:
17 kwietnia 2014

Uroczysta gala wręczenia nagród:
13 czerwca 2014

Wystawa pokonkursowa/ Zamek Cieszyn:
13 czerwca-27 lipca 2014

Więcej informacji

(red.)

źródło: OX.PL/mat.pras.
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: