Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Skromna gwiazda mocno lśni - Jan Szturc odsłonił gwiazdę w Alei Sportu w Wiśle

„Jan Szturc – trener skoczków narciarskich wychowawca młodzieży”. Tablica o tej treści w niedzielne południe została odsłonięta w Wiślańskiej Alei Sportu. Dziękuję za to szczególne wyróżnienie– mówił podczas uroczystości Szturc.
 
Jest on czwartą osobą, która posiada swoją gwiazdę na wiślańskim deptaku. Kiedy spotykałem Jasia Szturca – zawsze była to wielka skromność. Jaki uczeń - taki mistrz bo Adam Małysz również pokazywał zawsze skromność. Szturc nie był na pierwszym miejscu, pracował w cieniu dla dobra Adama – mówił podczas uroczystości burmistrz Wisły Jan Poloczek..
 
Na placu Hoffa zebrała się spora grupa znajomych, działaczy sportowych, przedstawicieli samorządu. Było także wielu mieszkańców i turystów – jak mówili niektórzy - specjalnie przyjechali do Wisły, żeby zobaczyć uroczystość.
Sam Szturc wraz z rodziną przeszedł po długim, czerwonym dywanie i odsłonił „swoją” gwiazdę. Trener jednym słowem „wpisuje” się w wiślańskie gwiazdy noszące nazwiska wybitnych sportowców. Zasługi w szkoleniu i przygotowaniu wielu młodych zawodników są nieocenione.
 
 
 
Jan Bacza
źródło: RADIO 90
dodał: JB

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: