Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Skoczowskie kino plenerowe z WOODYM ALLENEM

Na pewno są wśród naszych czytelników osoby, które pamiętają organizowane kilka lat temu w wiślańskim amfiteatrze wspólne oglądanie filmów na dużym ekranie w plenerowym kinie. Kolejny rok taką propozycję dla miłośników kina i to zarówno tych najmłodszych i starszych ma Miejskie Centrum Kultury „Integrator”, które w wakacje zaprasza na Górny Bór na kino plenerowe.

26 lipca 2019 r. o godz. 19.00 na Górnym Borze odbędzie się kolejna edycja KINA PLENEROWEGO z MCK „Integrator”, pod hasłem: "FILMOWE PODRÓŻE Z WOODY ALLENEM!". W ramach kina plenerowego jako pierwsza, od 19.00, startuje Strefa Rodziny, w ramach której przygotowano zabawy i animacje dla dzieci. O godzinie 21, rozpoczną się projekcje bajek ze Studia Filmów Rysunkowych w Bielsku-Białej (tzw. Strefa Malucha). Godzinę później, o 22.00 rusza blok rodziców, tj. pokazy filmów w reżyserii i według scenariusza Woody’ego Allena.

W najbliższy piątek kino plenerowe zaprasza na komedię romantyczną z 2012 roku „Zakochani w Rzymie”  
W kolejnym filmie Woody'ego Allena, który tym razem zaprasza widzów do Rzymu, mamy okazję obserwować perypetie kilku osób, zarówno Amerykanów, jak i Włochów. Gdy Leopoldo (Roberto Benigni) nagle staje się największym celebrytą w mieście, zakochani Antonio (Alessandro Tiberi) i Milly (Alessandra Mastronardi) muszą zmierzyć się z przeciwnościami losu i ponętną prostytutką Anną (Penelope Cruz). Do "wiecznego miasta" przybywa również Jerry (Woody Allen) wraz żoną Phyllis (Judy Davis), by poznać rodzinę przyszłego zięcia. Tymczasem mieszkający od jakiegoś czasu w Europie Sally (Greta Gerwig) i Jack (Jesse Eisenberg) tworzą szczęśliwy związek. Zostają jednak wystawienie na próbę przez przyjaciółkę dziewczyny. Swoje trzy grosze do tego gorącego trójkąta wtrąca również znany amerykański architekt o imieniu John (Alec Baldwin), który z rozrzewnieniem wspomina lata swojej młodości.Udział w kinie plenerowym i wszystkich jego atrakcjach przygotowanych przez MCK jest bezpłatny!   Serdecznie wszystkich zapraszamy w piątkowy wieczór na skoczowski Górny Bór.

AK
 

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2019-07-24 09:01:59
wyśmienity cwaniaczek: a kiedy bedzie coś naprawdę fajnego !!!! bawarskie przypadki tu dzież gorące usta 7 ???
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: