Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Skoczowski MOTOWOŚP 2020

W niedzielę (12.01.2020) w całej Polsce można było obserwować czerwone serca, będące znakiem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W pomoc dla polskich szpitali włączył się również Śląsk Cieszyński, w każdej z gmin zaplanowano jednak inne atrakcje. Finał WOŚP 2020 w gminie Skoczów już tradycyjnie przybrał motoryzacyjny charakter.

Jedną z atrakcji skoczowskiego MOTOWOŚP była możliwość wylicytowania przejazdu z profesjonalnymi kierowcami. Do wyboru były zarówno perełki współczesnej motoryzacji, jak i na przykład małe fiaty, przygotowane do rajdów. Co więcej, każdy amator koni mechanicznych mógł podziwiać część wystawową, gdzie zaprezentowano m.in. ponad 20 Fordów Mustangów, tuningowane samochody z grupy VAG, wiele modeli BMW, Jaguary, czy sportowe wersje Nissana, Alfa Romeo i Hondy.

Atrakcje związane z przejazdami samochodami z kierowcami rajdowymi przeplatały się z licytacjami fantów, przekazanych przez darczyńców. Wśród nich znalazły się m.in. zestawy kosmetyków samochodowych, akcesoria do czyszczenia pojazdów, czy vouchery. Nie brakowało również fantów, niezwiązanych z motoryzacją, takich jak zegarki. Coś dla siebie znaleźli również amatorzy ciekawych okazów - Felgi z autografami od Kajetana Kajetanowicza i Zbigniewa Cieślara – obie uszkodzone podczas walki na odcinkach specjalnych. Jeżeli marzy Wam się unikatowy element wystroju wnętrza, to zapraszamy na licytację – zachęcali do wsparcia WOŚP organizatorzy. Do puszki jednak trafiały często wyższe kwoty, niż te, wskazane podczas licytacji.

 

źródło: ox.pl
dodał: JŚ

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2020-01-13 10:04:32
matyldzia794: Czy wiadomo co z kobietą z wypadku na quadzie ?
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: