Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Skoczów - Straż Miejska 7 września

24 osoby wylegitymowane, 8 pouczonych oraz 16 osób ukaranych to bilans przeprowadzonych interwencji w dniu 7 września przez Straż Miejską w Skoczowie.

Skoczów Straż Miejska 7 września

- W centrum miasta pouczono 5 kierujących pojazdami za nieprzestrzeganie przepisów dotyczących prawidłowego zatrzymania i postoju.

-W parku przy ul. Ustrońskiej wylegitymowano 2 osoby za spożywanie alkoholu w miejscu publicznym, oraz usiłowanie spożywania alkoholu (co również stanowi wykroczenie określone w art.43¹ ust.1 pkt 2 ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi).

-Na dworcu PKS przy ul. Bielskiej wylegitymowano i pouczono 1 osobę za palenie papierosów w miejscu zabronionym ustawą o ochronie zdrowia przed następstwami używania wyrobów tytoniowych (z uwagi na rozpoczęcie nowego roku szkolnego teren dworca będzie objęty częstszymi patrolami,zwłaszcza pomiędzy godziną 13:00 a 16:00).

-Na ul. Kiczyckiej fotoradar zarejestrował 38 wykroczeń z zakresu przekroczenia dopuszczalnej prędkości na obszarze zabudowany (w tym jeden samochód ciężarowy). Ponadto dwóch kierujących samochodami osobowymi poruszało sie z prędkością powyżej 90 km/h wyprzedzając dzieci jadące na rowerach do szkoły.

-Ukarano mandatami karnymi 16 kierujących za przekroczenie dopuszczalnej prędkości na obszarze zabudowanym.

-Przeprowadzono kontrolę oświetlenia w najbardziej niebezpiecznych miejscach - rejon przejścia podziemnego przy ul. Katowickiej, park i kładka nad Wisłą oraz rejon ul. Łęgowej w okolicy cmentarza. Wszystkie nieprawidłowości zgłoszono do odpowiednich służb.

źródło: ox.pl
dodał: BSK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: