Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Skoczów - na rondzie pod prąd. Pięć zniszczonych samochodów

Pięć aut uczestniczyło w kolizji dzisiaj po południu na skrzyżowaniu ulic Bielskiej i Góreckiej w Skoczowie. Wszystko przez kierowcę, który wjechał na rondo... pod prąd.
Do już i tak zakorkowanego w popołudniowym szczycie miasta doszło dzisiaj kolejne zdarzenie, które skutecznie unieruchomiło samochody. Przeklinający kierowcy i niedowierzanie – pięć uszkodzonych pojazdów. Wszystko zdarzyło się około godziny 13.20 na rondzie tuż przy placu targowym.
 
Jadący od strony Pogórza mieszkaniec Skoczowa, z niewyjaśnionych do tej pory przyczyn, skręcił na rondzie w ... lewo. Prowadzona przez mężczyznę Octavia najpierw zahaczyła o jeden samochód, później były kolejne.
 
 
 
Relacjonuje portalowi ox.pl rzecznik cieszyńskiej policji Rafał Domagała. Uszkodzone zostały także słupki odgradzające jezdnię od chodnika. Na szczęście w wyniku tego zdarzenia nikt nie ucierpiał.
 
Jakby tego było mało, pół godziny później kilkaset metrów od tego miejsca – w okolicach sklepu „Mikrus” doszło do kolejnej kolizji. Wyjeżdżający z ulicy Wiślańskiej na „wiślankę” Volkswagen T4 nie ustąpił pierwszeństwa nadjeżdżającemu od strony Katowic kierowcy poruszającemu się Volvem. Także i w tym zdarzeniu nikt nie ucierpiał.
 
Jan Bacza
źródło: ox.pl
dodał: JB

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: