Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Skoczów ma Mistrza Polski

Skoczów może świętować - ma Mistrza Polski Weteranów w tenisie stołowym. Henryk Pietrzak udowadnia, że na sport i sukcesy w sporcie nigdy nie jest się za starym.

Polski Związek Tenisa Stołowego i Śląski Związek Tenisa Stołowego w Centrum Sportowo-Kulturalnym „Łabędź” w Gliwicach przeprowadzili w dniach od 03-05.06.2022 roku Indywidualne Mistrzostwa Polski Weteranów w Tenisie Stołowym.

Wielkim sukcesem zakończył się start Henryka Pietrzaka zawodnika Uczniowskiego Klubu Sportowego „Sportowa Jedynka” Skoczów.

W swojej kategorii(mężczyźni 75-79) zdobył 2 medale: złoto w deblu (wraz z Marianem Finkowskim z Lublina i brąz w singlu (za Marianem Finkowskim – złoto i Leonem Pawlakiem – srebro).

- Pan Pietrzak udowodnił, że można dzięki wytrwałości i systematycznemu treningowi, cieszyć się sukcesami sportowymi nawet w tym wieku. Należy dodać, że aby wziąć udział w mistrzostwach Polski należy zagrać przynajmniej w 3 turniejach ogólnopolskich. Jesteśmy dumni, gdyż P. Pietrzak trenuje w naszym Klubie i przekazuje swoje umiejętności i wiedzę młodym zawodnikom – komentuje Prezes Klubu UKS Sportowa Jedynka Skoczów, Urszula Tomzik.

 

red.

źródło: ox.pl
dodał: NG

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2022-06-08 14:12:54
Tustela: gratulacje dla Pana Henryka, miałem okazję niedawno z Nim zagrać ,oczywiście przegrałem dość wyraźnie szkoda, że tak rzadko wpada do nas w Gumnach...zawsze można się czegoś od mistrza nauczyć...:)
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: