Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Skoczów” kinowy Konkurs Plastyczny "Święta jak z bajki"

Po raz drugi w tym roku z uwagi na panującą pandemię zamknięte są m.in. kina na terenie całego kraju. Przerwa ma potrwać do 27 grudnia. Co będzie dalej? zobaczymy. Jednak skoczowskie Miejskie Centrum Kultury (MCK) „Integrator” oraz „Teatr Elektryczny” organizuje wydarzenia przenosząc je do sieci.

Obecnie z myślą o dzieciach i młodzieży uczęszczających do przedszkoli i szkół na terenie Gminy Skoczów „Integrator” organizuje konkurs plastyczny „Święta jak z bajki”. - Chcemy skupić uwagę na sztuce filmowej w okresie ograniczonej działalności kin (wywołanej obostrzeniami wynikającymi ze stanu epidemii), jak również zadbać o rozwój uzdolnień plastycznych oraz wrażliwości artystycznej dzieci i młodzieży –  informuje organizator.

Zadaniem uczestników jest wykonanie pracy plastycznej przedstawiającej ulubioną postać z bajek animowanych (wyświetlanych w kinach) w świątecznej scenerii (np. z choinką, prezentami, św. Mikołajem, reniferem itp.). Prace mają zostać wykonane na arkuszu papieru o rozmiarze B1 będącym odpowiednikiem kinowego plakatu. Technika pracy dowolna.

Karty zgłoszeniowe wraz z pracami uczestników należy złożyć w terminie do 16 grudnia 2020 r. do biura „Teatru Elektrycznego” przy ul. Mickiewicza 3.

Nagrodzone prace plastyczne zostaną zaprezentowane w gablotach kinowych znajdujących się przed budynkiem Teatru Elektrycznego w Skoczowie. Zwycięzcy Konkursu otrzymają nagrody rzeczowe: gadżety MCK „Integrator”, płytę CD „Wierszyki Domowe” zawierającą serię animowanych bajek na podstawie wierszy Michała Rusinka (młodsza grupa wiekowa) oraz płyty CD z kolędami (dla II grupy szkoły podstawowej).

Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież do udziału w Kinowym Konkursie Plastycznym „Święta jak z bajki”!

AK, MCK

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: