Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Simoradz: ul. Główna wyłączona z ruchu

W Simoradzu od 26 września do 4 października nieprzejezdna jest ulica Główna. Droga jest nieprzejezdna w związku z trwający remontem drogi powiatowej nr 2616 S. Wyłączony z ruchu odcinek prowadzi od granic z miastem Skoczów do skrzyżowania z ulicą Myśliwską.

- Z przyczyn technologicznych oraz bezpieczeństwa ruchu drogowego na czas wykonywania robót bitumicznych (warstwy wiążącej i ścieralnej) w dniach od 26 do 09.2018 r. do 04.10.2018 r. w godzinach od 8:00-18:00 ruch pojazdów na drodze powiatowej 2616 S na odcinku od skrzyżowania z ul. Plaskowiec w Skoczowie do skrzyżowania z ul. Myśliwską w Simoradzu będzie wstrzymany – informuje Powiatowy Zarząd Dróg Publicznych w Cieszynie.

Planowany czas wyłączenia z ruchu ulicy Głównej w Simoradzu i fragmentu ulicy Stalmacha w Skoczowie może ulec zmianie w zależności od warunków prowadzenia robót – tutaj ekipa remontowa jest uzależniona od warunków atmosferycznych, w razie złej pogody wyłączenie może zostać przedłużone. Mieszkańcy posesji zlokalizowanych przy remontowanym odcinku proszeni są o pozostawienie samochodów poza wymienionym obszarem w godzinach od 8:00 do 18:00 w czasie trwania remontu.

 

źródło: ox.pl
dodał: JŚ

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: