Siatkarze z czwartą wygraną

Zawodnicy Talent Sferawent Cieszyn odnieśli czwarte ligowe zwycięstwo, tym razem pokonując Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa II i to bez straty seta. Porażkę, na parkiecie lidera, poniosły zawodniczki Victorii Cieszyn.
  • Podopieczni Michała Zająca oraz Włodzimierza Madeja nie zwalniają tempa i odnieśli czwarte zwycięstwo z rzędu, pokonując zespół z Częstochowy. Pierwsze dwie partie miały wyrównany przebieg, ale w obu przypadkach to cieszyńscy siatkarze zachowali więcej zimnej krwi w końcówkach, wygrywając je do 23. Ostatni set również padł łupem cieszyńskiej ekipy, która z kompletem zwycięstw (4-0) prowadzą w I lidze (Śląsk). W najbliższą sobotę (24.10) czeka ją starcie z Pyskowicami, plasującymi się w dolnej części tabeli - ligowa tabela
  • Wyjazd cieszyńskich siatkarek do Żor nie okazał się zbyt szczęśliwy. Victoria przystępowała do spotkania z liderem w mocno okrojonym składzie, a takiej sytuacji nie zamierzały zaprzepaścić zawodniczki MUKS Sari Żory, które wygrały sobotnie starcie bez straty seta. Zawodniczki Victorii czeka trzytygodniowa pauza od rozgrywek, a na parkiet wrócą 7 listopada, kiedy będą gościć drużynę z Wodzisławia Śląskiego - ligowa tabela