Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Starostwo wprowadza zmiany w obsłudze klientów

Starostwo Powiatowe w Cieszynie od poniedziałku, 19 października 2020 r. wprowadza nowe zasady w zakresie bezpośredniej obsługi klientów. Jak informuje Starosta Mieczysław Szczurek zmiana podytkowana jest wprowadzonymi na terenie Polski kolejnymi obostrzeniami związanymi z pandemią koronawirusa COVID-19, a także wejściem Powiatu Cieszyńskiego do strefy czerwonej.

 - W obiekcie przy ul. Szerokiej 13, gdzie znajdują się: Wydział Geodezji, Kartografii i Katastru, Wydział Nieruchomości, Wydział Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa, Wydział Architektury i Budownictwa, ruchem klientów będzie kierował pracownik służby ochrony. Wejście do poszczególnego Wydziału będzie możliwe tylko za okazaniem karty wstępu, która zostanie wydana przez pracownika służby ochrony. Jednocześnie w każdym Wydziale może być obsługiwany tylko jeden klient. Nie dotyczy to wydawania map, wypisów i wyrysów, co będzie realizowane na dotychczasowych zasadach – mówi starosta

W obiekcie przy ul. Granicznej 79, gdzie znajduje się Wydział Komunikacji, ograniczona zostanie liczba klientów jednocześnie oczekujących na obsługę w poczekalni Wydziału. Ruchem klientów będzie kierował pracownik służby ochrony.

W trosce o bezpieczeństwo i w związku z trudną sytuacją dotyczącą koronawirusa, starostwo apeluje o załatwianie spraw w pierwszej kolejności:

  • telefonicznie (od poniedziałku do piątku w godzinach pracy urzędu) – Urzędnicy udzielą wszelkich niezbędnych informacji w zakresie poszczególnych spraw oraz pomogą ustalić, które sprawy można załatwić zdalnie, wykaz numerów telefonów: https://bip.powiat.cieszyn.pl/artykul/128/706/wydzialy
  • mailowo poprzez adres sekretariat@powiat.cieszyn.pl lub poprzez adresy poszczególnych Wydziałów/Biur, których wykaz znajduje się tutaj: https://bip.powiat.cieszyn.pl/artykul/128/706/wydzialy
    przez platformę ePUAP na skrytkę: /pzcieszyn/skrytka
  • drogą pocztową na adres: Starostwo Powiatowe w Cieszynie, ul. Bobrecka 29, 43-400 Cieszyn.

Starostwo Powiatowe zastrzega sobie, iż mogą zostać wprowadzone dodatkowe obostrzenia i ograniczenia dotyczące bezpośredniej obsługi naszych klientów.

red./mat.pras.

 

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

4
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2020-10-18 21:43:47
: administracja się barykaduje, a szpitale zamykają... jest wesoło w państwie PiS: "Szpital w Oświęcimiu informuje o wstrzymaniu przyjęć m.in. na oddziałach wewnętrznych i neurologii. Ma to związek zarówno z przypadkami zakażeń koronawirusem, jak i koniecznością przekształcenia kolejnych łóżek w covidowe."
2020-10-19 09:57:34
666: Nic dziwnego. Media tak nakręciły spiralę strachu, że w świadomości wystraszonych covidian poważne i śmiertelne choroby przestały istnieć. Bezobjawowy wirus zdemolował czaszki na tyle, że logiczne argumenty, statystyki, twarde dane, a nawet wychodzące co raz częściej na światło dzienne relacje świadków, personelu medycznego i specjalistów, powodują jedynie wzrost agresji słownej, z życzeniami choroby i śmierci włącznie. Trudno nie odnieść wrażenia, że o to m. in. komuś chodzi.
2020-10-19 13:11:00
luki1905: Rośnie agresja i różnice społeczne. Słońce narodu się cieszy.
2020-10-19 18:31:09
czerwony.slepowron: Bardzo to smutne, ale prawdziwe, póki ma swoją klientelę ks. Popiełuszko i wzięciem cieszą się jego czarne msze, a do których Michnik służy i ogonem dzwoni.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: