Samochodem w latarnię

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło dzisiaj (20 grudnia) w Zebrzydowicach. Kobieta kierując samochodem uderzyła w latarnię.

Około godziny 6 rano w Zebrzydowicach na ul. Kochanowskiego. Kierująca renault 40-letnia mieszkanka gminy Hażlach, na łuku drogi nie zapanowała nad pojazdem, wpadła w poślizg i uderzyła w latarnię.-  Na miejscu pomocy udzieliło jej pogotowie ratunkowe. Została przewieziona do szpitala, jednak poszkodowana nie odniosła poważniejszych obrażeń - informuje rzecznik prasowy cieszyńskiej policji mł. Asp. Krzysztof Pawlik.
Służby techniczne musiały zabezpieczyć latarnię, przez kilkadziesiąt minut trwały utrudnienia w ruchu na tym odcinku. Ruch odbywał się wahadłowo. Obecnie odbywa się bez przeszkód.
- Apelujemy o szczególną ostrożność! Jezdnia jest wilgotna, a przy obecnie panujących niskich temperaturach w wielu miejscach może być oblodzona - dodaje rzecznik.

JB

źródło: ox.pl
dodał: JB

Komentarze

9
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2017-12-20 08:44:46
Przepierón: Szkoda latarni.
2017-12-20 09:21:51
marian1951: A tam jest ograniczenie nawet do 40/h. Śpieszmy się powoli.
2017-12-20 09:57:06
Równo-mierny: Najlepsza nauka przestrzegania przepisów i zwracania uwagi na panujące warunki to ta, kiedy nie dochodzi do tragedii i kiedy zamiast osób postronnych obrywa latarnia. Oby poziom własnej frustracji i zażenowania sprawczyni był na tyle wysoki, aby wyciągnęła ona odpowiednie wnioski na przyszłość.
2017-12-20 15:46:59
skuter66: Przepieron aleś ty głupi.
2017-12-20 16:04:31
Przepierón: skuter66, aleś ty idiota.
2017-12-20 20:05:58
krzychudz: A jo tam kiesi zapłacił mandat.Widoczny na zdjęciu znak D-42(obszar zabudowany)był zarośniynty krzokmi i wogole nie bylo go widac. Jechołech wieczór do roboty i ponoc miolech 72km/h.A co najciekawsze to mi mrugali ze stojom.Jo myslym że to nie byla moja pryndkosc ale co sie bydym wadził jeszcze by mi dziady w aucie zaczli grzebać Na drugi dzyń jadym zas do roboty i zaglondom kaj tam je ograniczni. I dziwom sie a tam doslownie zza krzokow wystowo rog tego znaku. Rano zajecholech na komynde i mowjym dyzurnymu ze jego koledzy to lynie i nawet sie im nie chcialo sprawdzic oznakowanio przed podjyncim czynnosci kontroli predkosci. On oczywiscie standardowe teksty ze teraz juz za pozno jak zech juz mamdat podpisol i taki tam pitolyni.No przeca nie wkopie kolegow z roboty.Mandat musiolech zaplacic.Jeżech ciekawy wiela osob tego dnia tez tam zaplacilo.Ale pumogla moja interwyncja zaros tego samego dnia krzoki wyciyli.
2017-12-20 22:56:29
mitsutech: Drogi krzychudz, w tym akurat miejscu tj. na ul. Kochanowskiego w Zebrzydowicach jest taka sytuacja że obojętnie od której strony byś nie nadjechał to i tak cały czas jesteś w obszarze zabudowanym. Ciągnie się on z jednej strony od początku Kończyc Małych, a z drugiej od samego Jastrzębia. Ten konkretny widoczny na zdjęciu znak D-42 (czy był za krzakami, czy nie ) to i tak w tym miejscu nic nie zmienia bo jest on tylko kontynuacją ciągłości obszaru zabudowanego i tak de facto wcale nie musi go tam być. Jadąc od strony Cieszyna (bo domniemam że twój mandat dotyczył tego własnie kierunku) nawet przed tym znakiem byłeś w obszarze zabudowanym tyle tylko że w administracyjnych granicach Kończyc Małych. Tak czy owak, jeżeli prędkość była faktycznie twoja to mandat dostałeś zupełnie słusznie, a gadanie o znaku w krzakach jest tylko próbą odwrócenia uwagi od własnej ignorancji przepisów, lub zwyczajna ich nieznajomość .
2017-12-21 18:24:12
skuter66: Jakby przepieron miał samochód też by tak skończył.
2017-12-21 20:33:44
Przepierón: Jakby skuter66 miał samochód to by nawet do tego zakrętu nie dojechał, na prostce by do rowu wieśniak wjechał :):):)
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
kontakt z redakcją