Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

S1 zablokowana, 4 rannych

Po wypadku, do którego doszło około pół godziny temu, zablokowana jest droga ekspresowa S1 w Cieszynie.

Przed godziną osiemnastą w rejonie stacji Arge w Cieszynie, na drodze ekspresowej S1 doszło do wypadku drogowego. Z informacji, które przekazał nam kom. Mariusz Białoń z cieszyńskiej policji, do zdarzenia miało dojść, kiedy turystyczny samochód typu kamper wyjeżdżał ze stacji benzynowej. Wówczas miało dojść do kolizji z ciągnikiem siodłowym.

Do cieszyńskiego szpitala trafiło czworo rannych dzieci. W tej chwili zablokowane są oba pasy w kierunku granicy, policja wyznaczyła objazdy przez centrum Cieszyna.

JB

Aktualizacja godzina 19:45

Jak informuje kom. Mariusz Białoń – ze wstępnych informacji wynika, że 46-letni kierowca kampera wyjeżdżając ze stacji benzynowej wymusił pierwszeństwo nad nadjeżdżającym od strony Skoczowa samochodzie ciężarowym. Doprowadziło to do zderzenia obu pojazdów. W wyniku uderzenia kamper przewrócił się na bok.

W wyniku wypadku poszkodowane zostały cztery osoby. To dwie bliźniaczki w wieku 9 lat, oraz dwóch chłopców w wieku 13 i 16 lat. Zostali oni przewiezieni do cieszyńskiego szpitala na obserwację. Ich obrażenia nie są poważne, to ogólne potłuczenia – dodaje Białoń.

Pozostałe dwie osoby podróżujące tym pojazdem nie odniosły obrażeń.

W dalszym ciągu oba pasy drogi w stronę granicy są zablokowane. Służby porządkowe będą próbowały podnieść samochód, by w miarę szybko odblokować trasę.

Aktualizacja godzina 21:20
Droga jest już przejezdna

 

źródło: ox.pl
dodał: JB

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: