Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Ruszyli i mają przed sobą ponad 500 kilometrów!

Ponad 500 km Głównym Szlakiem Beskidów w 19 dni, by uczcić 100-lecie Policji i zebrać pieniądze na rehabilitację 6-letniego Jasia, syna jednego z tyskich policjantów.

Dwaj policjanci Piotr i Michał z wydziału do walki z przestępczością gospodarczą tyskiej komendy rozpoczęli wyprawę, podczas której będą rozdawać ulotki z informacją o realizowanym przedsięwzięciu, aby jak najwięcej osób mogło wesprzeć Jasia, u którego stwierdzono rdzeniowy zanik mięśni (SMA typ III).  Mają przed sobą ponad 500 kilometrów, a ostatnim etapem podróży będzie szlak Kubalonka- Ustroń.

W inicjatywę włączył się Niezależny Samorządny Związek Zawodowy Policjantów, dzięki któremu powstała możliwość zgromadzenia środków finansowych. Pomóc Jasiowi może każdy wpłacając pieniądze na konto: 27 1020 2313 0000 3002 0131 4046 z dopiskiem: „Wyprawa dla Jasia” dla ZT NSZZP KMP Tychy. Zebrane środki na leczenie i rehabilitację Jasia przekazane zostaną fundacji "Gwiazda Nadziei", której Jaś jest podopiecznym.

Pisaliśmy: Wyprawa dla Jasia

red./mat.pras.

źródło: ox.pl
dodał: ES

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2019-04-30 15:36:08
jasper: Podziwiam inicjatywe i chec pomocy dziecku ale to panstwo powinno zagwarantowac finansowanie rehabilitacje dzieci niepelnosprawnych. Geby pelne frazesow o nienanorodzonych, a jak sie urodza ( nie daj boze niepelnosprawne) to juz nie ma adekwantego zaintetesowania. Koszmarna obluda.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: