Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Ruszyła rekrutacja do Przedszkola Towarzystwa Ewangelickiego

Wprawdzie rok szkolny dopiero na półmetku ale startują zapisy do przedszkola TE. Jeżeli wybierając przedszkole dla swojego dziecka pragniecie aby zapewniało wysoki poziom kształcenia i bezpieczeństwo, ale też kształtowało świadomość artystyczną i wrażliwość estetyczną a ponadto zachęcało do działania i osiągania sukcesu, ułatwiało poznanie siebie, własnych uczuć i emocji zapraszamy do Przedszkola Towarzystwa Ewangelickiego.

W naszym przedszkolu Twoje dziecko będzie spędzać czas w spokojnej i cichej okolicy, w budynku z dwoma placami zabaw i nowym, ogromnym ogrodem, z domową kuchnią ze smacznymi i zdrowymi posiłkami uwzględniającą wszystkie diety dziecka. Przedszkole zapewnia wysoko wykwalifikowaną kadrę nauczycielską z odpowiednimi kwalifikacjami – ale co równie ważne - z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi. Ponadto do dyspozycji Twojego dziecka jest pedagog - terapeuta, logopeda, socjoterapeuta, oligofrenopedagog, psycholog a nawet rehabilitant.

Oferujemy wiele zajęć dodatkowych w ramach realizowanego projektu unijnego „Kreatywne  przedszkolaki” – zdrowy duch (różnorodne ćwiczenia gimnastyczne), terapia psychologiczna i sensoryczna, poprawnie mówimy. Nowością w naszym przedszkolu są zajęcia z hortiterapii. Jesteśmy jedynym przedszkolem w okolicy oferującym takie zajęcia. Co to takiego? Hortiterapia to zajęcia, dzięki którym poznają przyrodę, same zakładają rabaty, sadzą krzewy i drzewka oraz prowadzą ich pielęgnację. Do tego celu Zarząd Towarzystwa postanowił przystosować duży ogród koło przedszkola. Wiosną zostaną założone inspekty, w których dzieci będą sadzić sałaty, rzodkiewki. Atrakcją w naszym ogrodzie na pewno jest szklarnia do prowadzenia małej hodowli papryk i pomidorów. To nie koniec atrakcji, w ogrodzie jest postawiony domek dla dzieci, w którym są przechowywane narzędzia do ogrodu i zabawki badawcze. Aby przyjemnie spędzać czas w ogrodzie musi być także czas na relaks, będą do tego służyły stoliki z ławeczkami.

U nas żadna pociecha się nie nudzi. Przede wszystkim zapewniamy miłą i troskliwą atmosferę. Oprócz tego organizujemy wiele ciekawych warsztatów i imprez dla dzieci i ich rodziców.

Przedszkole Te choć ma opracowaną koncepcję pracy w oparciu o Podstawę programową i nowatorskie programy edukacyjne, zapewnia dziecku dobre przygotowanie oraz  spokojny i bezpieczny start w edukację.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na fb i stronie przedszkola.

Niestety w tym roku nie możemy zrobić tradycyjnego dnia otwartego, ale zapraszamy wszystkie dzieci z Rodzicami do zapoznania się z naszą ofertą i indywidualnego zwiedzania przedszkola.

Przedszkole Towarzystwa Ewangelickiego

Plac Kościelny 1

43-400 Cieszyn

tel.33 8521141 lub  508 432 909

http://pte.tecieszyn.pl/index.php

 

Artykuł sponsorowany

źródło: ox.pl
dodał: red.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: