Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Ruszył remont w Drogomyślu

Mieszkańcy Drogomysla odetchną z ulgą rozpoczął się oczekiwany remont ul. Oblaski.

W ramach trwającego remontu droga zostanie gruntownie zmodernizowana. Wymieniona będzie podbudowa drogi, wykonana kanalizacja deszczowa i potrzebne zjazdy. W sumie I etap zakłada przebudowę drogi na długości 200m i szerokości od 4 do 5 m.

Najważniejszym zadaniem związanym z modernizacją drogi na tym etapie jest jednak odprowadzenie wód deszczowych. To pozwoli na dalszą kontynuację tej inwestycji.  - Rozpoczynamy prace od fragmentu najbardziej strategicznego z punktu widzenia odprowadzenia wody i uporządkowania kanalizacji deszczowej – mówi Anna Grygierek, burmistrz Strumienia.

Pierwszy etap przebudowy tej drogi to koszt prawie 305 tys. zł  - taką kwotę udało się osiągnąć po przeprowadzonym przetargu. Zakończenie prac planowane jest na drugie półrocze 2017 roku.

(red/mat.pras.)
 

źródło: ox.pl
dodał: CR

Komentarze

2
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2017-05-04 13:07:20
krzys1978: A gmina Skoczów nadal dziura na dziurze
2017-05-04 13:22:53
rudek: Mieszkam na tej ulicy i z tego co obserwuję to remont rozpoczął się już kilka dobrych tygodni temu, a ekipa pracowała na drodze nie dłużej jak 10 dni. Niestety od ponad miesiąca pracowników na drodze nie widać, tylko zniszczenia jakie pozostawili po sobie. Z dnia na dzień droga staje się gorsza niż ta którą mieliśmy przed rzekomym \"remontem\". Tym tempem remont, OWSZEM, zakończy się w drugiej połowie roku, ale z całą pewnością nie TEGO
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: