Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Ruszył remont Rzeźniczej w Cieszynie

W poniedziałek (28.10.2019) na ulicy Dojazdowej, Zamkowej i Frysztackiej w Cieszynie pojawiły się znaki, informujące o ślepej drodze i objeździe. Wszystko za sprawą remontu ulicy Rzeźniczej. Dziś (29.10.2019) droga została zablokowana na odcinku od Hali Widowiskowo-Sportowej do przejazdu kolejowego.

Remont ulicy Rzeźniczej był zapowiadany jeszcze podczas robót na ulicy Frysztackiej. Wszystko za sprawą złego stanu technicznego drogi oraz faktu, że skierowanie ruchu z Dojazdowej, na objazd prowadzący właśnie ulicą Rzeźniczą, znacznie pogorszył sprawę. Aktualnie prace wystartowały, a kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami. Obecnie nie ma jednak problemu z dojazdem na parking Hali Widowiskowo-Sportowej w Cieszynie, znaki zakazujące wjazdu pojawiają się dopiero za skrętem na ulicę Sportową.

Prace na ulicy Rzeźniczej mają obejmować nie tylko wymianę zniszczonej nawierzchni. Pojawić ma się również kanalizacja deszczowa oraz nowy chodnik - Przebudowa polegać będzie na rozbudowie kanalizacji deszczowej, wykonaniu nowej nawierzchni bitumicznej jezdni oraz nawierzchni chodnika z kostki brukowej, betonowej. W trakcie robót, w tym rejonie wprowadzone zostaną ograniczenia w ruchu pojazdów. Za utrudnienia i niezbędne ograniczenia spowodowane prowadzonymi robotami związanymi z przebudową ulicy Rzeźniczej, przepraszamy – poinformował, jeszcze przed rozpoczęciem remontu Miejski Zarząd Dróg w Cieszynie.

Planowo prace mają potrwać do końca listopada. Do tego czasu objazd został wytyczony przez niedawno otwartą ulicę Frysztacką.

 

źródło: ox.pl
dodał: JŚ

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: