Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Rower Miejski wraca do Ustronia

Ustroń to jedyna gmina w naszym powiecie która posiada rower miejski. Po przerwie spowodowanej epidemią koronawrusa, miasto od jutra (8.05.) od godz. 11:00, zaprasza do ponownego korzystania ze sprzętu w ramach „UBS - Ustroń Bike System”

Podczas korzystania z rowerów () użytkownicy powinni stosować zwiększone środki bezpieczeństwa. Jazda na rowerze powinna odbywać się w maseczce ochronnej, zaleca się również używanie rękawiczek jednorazowych. Podczas jazdy należy unikać dotykania twarzy, w szczególności zaś okolic oczu, nosa i ust.

- Użytkownicy powinni samodzielnie dezynfekować (z wykorzystaniem własnych środków do dezynfekcji) powierzchnie rowerów szczególnie narażone na kontakt, takie jak chwyty kierownicy, siodełka i zamki – informuje Przemysław Wojtasik z UM w Ustroniu

(red)

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

5
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2020-05-07 18:29:37
CosaNostra: Kolejny sukces Ustronia, będą sobie stały rowery, mam nadzieję, że są wykonane z aluminium, bo mogą zardzewieć. A jak tam multimedialne ławki z USB, działają jeszcze ?
2020-05-07 20:10:58
Ebenezer: Rowery, miałem przyjemnosć jesienią się nimi przejechać. Najtańszy szit chiński sprowadzony do ustronia. Kto tym wogóle jeździ?
2020-05-07 20:12:52
wyśmienity cwaniaczek: co za powód do dumy!!!! Powinno się zaczynać "jedyna gmina w powiecie , która marnotrawi publiczne pieniądze ""... Kto to pożycza mamlasy !!!!! hanysy to swoje koła ciągną a ustroniok ma swoje na miejscu...NO WIADOMO KTOŚ PRZEPŁACIŁ KTOŚ WZIOŁ W ŁAPĘ I tak to w pisogrodzie jest .....
2020-05-08 07:18:32
ktoś: Ciekawe byłoby porównanie kosztów utrzymania i przychodów z wypożyczania. Trochę się po Ustroniu kręcę i w zeszłym roku ze 2-3 razy kogoś na tym rowerze widziałem.
2020-05-08 09:08:03
CosaNostra: Też chciałbym zobaczyć roczny bilans, moim zdaniem rowery miejskie w tak małej mieścinie przynoszą straty.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: