Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Romantyczny bieg

Urząd Miasta w Ustroniu Wydział Oświaty, Kultury, Sportu i Turystyki zaprasza na zawody sportowo – rekreacyjne, które odbędą się 21 sierpnia (sobota) o godz. 19.30.

Zawodnicy będą mieli do pokonania dystans 3160 metrów. Niezależnie od wieku uczestników warunek jest jeden – trzeba trzymać się przez cały czas za ręce. Start i meta zawodów znajduje się przy ulicy Nadrzecznej koło Karczmy Góralskiej.

Trasa 20. BIEGU ROMANTYCZNEGO  PARAMI to: ulica Nadrzeczna – ul. Grażyńskiego (most na Wiśle) – Aleja Legionów – Brzegi (most na Wiśle) – ul. Nadrzeczna.

Bieg rozgrywany jest w parach damsko – męskich (dziewczyna+chłopak, kobieta + mężczyzna) w kategoriach wiekowych (suma lat pary): do lat 20, do lat 30, do lat 50, do lat 70, do lat 100, do lat 130 i pow. 130 lat.

- W tamtym roku spędzając weekend w Ustroniu po raz pierwszy wzięliśmy udział w Biegu Romantycznym Parami, to była naprawdę wspaniała zabawa, której towarzyszyła niesamowita atmosfera. Polecamy, to idealna okazja, żeby spędzić czas z rodziną i świetnie się bawić – zachęca pan Andrzej z żoną.

Po zawodach nastąpi wręczenie nagród, losowanie upominków, zabawa taneczna i tradycyjne pieczenie kiełbasek.

(bsk) 

źródło: ox.pl
dodał: BSK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: