Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Rolo poleca się do adopcji

Dziś przedstawiamy Państwu psa, który bardzo chciałby znaleźć się w dobrych rękach człowieka. Cierpliwie czeka na dach nad głową i spokój, o którym marzy. Jest wręcz idealnym psiakiem, który poleca się do adopcji.

Rolo to większy pies, który ma 60 centymetrów w kłębie. Jest szorstkowłosy i ma około 5 lat. Szuka człowieka, który go przygarnie, a on odwdzięczy się ogromną miłością. Jak wygląda? Proszę spojrzeć na zdjęcia i jego uśmiechnięty pyszczek, który mówi wszystko o jego charakterze.

Rolo jest niezwykle wesołym i przyjaznym psem, który na widok człowieka bardzo się cieszy. Uwielbia aktywność fizyczną, spacery i biegi na świeżym powietrzu. Na smyczy trochę ciągnie, ale Rolo chce nad tym pracować. Psiak lubi dzieci i zna podstawowe komendy. Jest zdyscyplinowany i delikatny, ponadto nie jest nachalny. "Stowarzyszenie AS" szuka dla niego aktywnego domu, który zapewni psiakowi odpowiednią dawkę ruchu.

Kontakt w sprawie adopcji - Basia 502 - 242 - 904, Asia - 502 - 585 - 670. Obowiązuje wizyta przed adopcją i podpisanie umowy adopcyjnej. Kto przygarnie Rolo?

JP

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: