Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Remont Frysztackiej rozpoczęty!

Przypominamy, że od dziś (25 lutego 2019) trwa remont ulicy Frysztackiej w Cieszynie. W związku z pracami drogowców fragment ulicy będzie nieprzejezdny aż do sierpnia tego roku.

Prace drogowców na ulicy Frysztackiej już się rozpoczęły, w związku z czym wielu kierowców, którzy z przyzwyczajenia chcieli dostać się od strony Marklowic do centrum Cieszyna, musiało zawracać. Remont trwa w najlepsze a tuż za ulicą Folwarczną (jadąc od strony Marklowic) i tuż za rondem przy kościele św. Jerzego (jadąc od strony centrum) stoją barierki wraz z informacją o zakazie ruchu.

Wyłączony fragment ulicy Frysztackiej to część od ulicy Folwarcznej do ulicy Hażlaskiej. Remont tego właśnie odcinka jest związany z poszerzeniem drogi – zwężenie dotychczas nieco utrudniało ruch na tym odcinku. W związku z remontem wyznaczony został objazd, prowadzący przez ulice: Zamkowa – Dojazdowa – Mostowa – Rzeźnicza – Łączna – Pawła Dombke, czyli trasa prowadząca m.in. obok cieszyńskiego browaru i hali widowiskowo-sportowej. Przypominamy również o alternatywnej trasie, dla osób, które planują udać się w kierunku Bielskiej, czy Stawowej. W tej sytuacji można pojechać ulicami: Liburnia – Katowicka – Motelowa – Gwido-Langera.

W czasie wyłączenia fragmentu Frysztackiej z ruchu planowe są: budowa nowej kanalizacji deszczowej, budowa muru oporowego i wykonanie nowej nawierzchni wraz z wymianą podbudowy. Ponadto w tym okresie zostanie wykonana przekładka fragmentu sieci gazowej oraz wymiana wodociągu. Droga ma być zamknięta planowo do sierpnia 2019 roku.

 

źródło: ox.pl
dodał: JŚ

Komentarze

2
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2019-02-26 06:09:46
bronek91: Miejmy nadzieję, iż prezentowane prace drogowe nie utrudnią niektórym samozwańczym aktywistom udziału w samorealizacji pod miejscową siedzibą PiS na Rynku...
2019-02-26 15:31:35
tom lem: Czy mi się wydaje, że widziałem tu krzysztofa.mm, który spłynął jak sok z buraka.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować: