Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Regionalne kalendarze w książnicy

W piątek 20 grudnia o godz. 17.00 w sali konferencyjnej Książnicy Cieszyńskiej odbędzie się spotkanie promocyjne poświęcone regionalnym kalendarzom na rok 2020.

Łącznie zostanie zaprezentowanych dziewięć wydawnictw, o których będą mówić ich redaktorzy: Monika Niemiec (Kalendarz Ustroński), Angelika Ogrocka (Kalendarz Miłośników Skoczowa), ks. Jerzy Below (Kalendarz Ewangelicki), ks. Janusz Kożusznik (Kalendarz Ewangelicki – Evangelický kalendář), Tomasz Lenkiewicz (Kalendarz Goleszowski), Józef Michałek (Kalendarz z Istebnej, Jaworzynki i Koniakowa), Jan Picheta (Kalendarz Beskidzki), Marian Siedlaczek (Kalendarz Śląski) oraz Wojciech Święs (Kalendarz Cieszyński).

Uczestnicy spotkania będą mieli okazję nabyć te z omawianych tytułów, które już ukazały się drukiem. Organizowanie w Książnicy Cieszyńskiej spotkań promocyjnych poświęconych regionalnym kalendarzom wydanym na Śląsku Cieszyńskim stało się już tradycją – w 2019 r. prezentacja taka odbędzie się po raz siódmy. Wydarzenie będzie okazją do zapoznania się za jednym zamachem z kompletem periodyków na rok 2020 oraz wysłuchania, jak zawartość poszczególnych tytułów referują ich redaktorzy.

Moderatorem spotkania, które potrwa około 75 minut, będzie Wojciech Święs. Patronat medialny nad wydarzeniem objął Portal OX.PL oraz „Głos. Gazeta Polaków w Republice Czeskiej”.

(red./mat.pras,)

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: