Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Raz na kwartał babski comber

Przedstawicielki Kół Gospodyń Wiejskich z terenu gminy Strumień spotkały się na tradycyjnym kwartalnym zebraniu, które obyło się w siedzibie OSP w Bąkowie. Tu panie wymieniają swoje doświadczenia i planują wspólne działania w życiu gminy.

Przedstawicielki KGW z terenu Gminy spotkały się na kwartalnym zebraniu, które tym razem odbyło się w Bąkowie. Spotkania te stały się już tradycją, a Panie chętnie w nich uczestniczą. Jest to doskonała okazja by wymienić się doświadczeniami i zaplanować wspólne działania na najbliższe miesiące.
- Podczas spotkania Prezes Rejonowego Związku Rolników Kółek i Organizacji Rolniczych w Bielsku-Białej Danuta Kożusznik, przybliżyła obecnym plany wydarzeń organizowanych przez Związek. O nadchodzących wydarzeniach na terenie gminy opowiedziała Anna Grygierek, Burmistrz Strumienia, zachęcając jednocześnie do uczestnictwa – relacjonuje gmina Strumień.

Podczas spotkania członkinie kół powróciły do planów związanych z organizowaniem marszy Nordic Walking. Zrodził się również pomysł zorganizowania Spartakiady gminnych kół KGW, jako przedsmak tej którą organizuje RZRKiOR. Uwadze Pań nie umknęło również święto wszystkich obecnych Ann, którym wręczono kwiaty i złożono imieninowe życzenia!


Tradycyjne zebrania kwartalne to czas kiedy kobiety zaangażowane w działalność Kół Gospodyń Wiejskich mogą się spotkać, porozmawiać i wymienić doświadczenia. KGW w strumieniu prężnie działa w każdej miejscowości. Panie chętnie uczestniczą w spotkaniach, przygotowują stoiska i wydarzenia kulinarne. Jednak dla wszystkich znane są tu również i chwalone ze smacznej strony tradycyjnych potraw i wypieków.

KOD

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: