Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Rafał Glajcar wraca do Goleszowa

Sylwia Cieślar wybrała swojego zastępcę. Został nim dr hab. Rafał Glajcar, który w latach 2014-2017 pełnił funkcję radnego gminy Goleszów. Przewodniczył wtedy także Komisji Oświaty, Kultury i Sportu.

Jak w swoim oświadczeniu pisze wójt gminy Sylwia Cieślar, Rafał Glajcar w 2003 roku uzyskał stopień doktora nauk humanistycznych w zakresie nauk o polityce, a w 2016 roku stopień doktora habilitowanego nauk społecznych w dyscyplinie nauki o polityce. Jego dotychczasowe badania naukowe koncentrowały się wokół takich kwestii, jak: instytucje demokratyczne, systemy wyborcze i konsolidacja demokracji.

Ponadto, Rafał Glajcar był także zastępcą dyrektora Instytutu Nauk Politycznych i Dziennikarstwa Uniwersytetu Sląskiego w Katowicach. Obecnie pełni m.in. funkcję prezesa Zarządu Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Cieszynie.

O jego rezygnacji z funkcji radnego w 2017 roku pisaliśmy tutaj.

KR

źródło: ox.pl
dodał: Krzysztof Rojowski

Komentarze

3
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2018-12-05 15:34:36
SzpiegZNadOlzy: Wpierw zrejterował, a teraz wbija ostrze między żebra własnego kuzyna (ex-wójta). Goleszów znowu na przegranej.
2018-12-05 22:43:25
Wyborca 456: do "szpiega": nie bój, widziałem dzisiaj ex-wójta KG w samochodzie, nic mu z między żeber nie sterczało. Tak więc nie należy przeceniać możliwości RG. To było wiadome od początku, taka była umowa spiskowców katowickich; p. Sylwia spłaca teraz swoje zobowiązania. Przynajmniej wszyscy teraz widzą kto gotował ten wyborczy bigos. A drugi Glajcar jeszcze wyjdzie bokiem nowej wójt. Tak więc wyborcy! Czy głosowaliście na Cieślar czy na Glajcar i tak będzie rządził Glajcar.
2018-12-05 22:47:50
Wyborca 456: A p. Rafałowi będziemy się przyglądać czy przypadkiem w Puńcowie nie naprawiają jakichś dróg bo jak co to od razu będzie wiadomo, że to tylko po to, żeby mu się lepiej do pracy jeździło (wiemy co było na tej pamiętnej sesji). Zresztą to wieczny malkontent, jak był radnym to ponoć nic mu się nie podobało. Tak więc sądzić można, że p. Sylwia też mu się znudzi.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: