Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Goleszów: zmiany w Radzie Gminy. Rafał Glajcar zrezygnował

Rada Gminy Goleszów zmieniła swój skład. Z funkcji radnego zrezygnował Rafał Glajcar (Puńców). Podczas środowej (18.10) sesji wybrano nowego wiceprzewodniczącego Rady.

W dniu wczorajszym (18 października) odbyła się XXXI sesja Rady Gminy Goleszów. - Z uwagi na rezygnację z funkcji radnego Rafała Glajcara (reprezentował sołectwo Puńców), zaszła konieczność wyboru wiceprzewodniczącego Rady Gminy Goleszów i przewodniczącego Komisji Oświaty, Kultury i Sportu. Dotychczas funkcje te pełnił radny Glajcar – informuje Tomasz Lenkiewicz z Urzędu Gminy w Goleszowie.

Wiceprzewodniczącym Rady został Karol Lipowczan. Dziękuję za obdarzenie mnie tym zaufaniem. Mam nadzieję, że nie zawiodę. To jest decyzja Rady, ale mam nadzieję, że ją podzielają również sołtysi oraz pracownicy Urzędu Gminy. Co prawda ta kadencja już powoli się kończy, ale mam nadzieję, że jeszcze będę pomocny – mówił Lipowczan. 

Zmiany zaszły również w składzie Komisji Oświaty, Kultury i Sportu. Przewodniczącą KOKSu została Dorota Branny. Sławomir Żmija został wybrany na członka KOKSu. Lista radnych z pełnionymi stanowiskami znajduje się TUTAJ.

Jak zapowiada Lenkiewicz, wybory uzupełniające w Puńcowie (w okręgu wyborczym, gdzie mandat sprawował Rafał Glajcar) odbędą się prawdopodobnie w styczniu lub lutym 2018 roku.

red./ MSZ

źródło: OX.PL/mat.pras.
dodał: NG,MSZ

Komentarze

2
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2017-10-19 14:58:32
Artur1000: A czy to zmieni coś w Puńcowie? Czy gmina wyremontuje drogi osiedlowe? Nie wspomnę o ul. Cieszyńskiej, bo to jest dla nich abstrakcja... Celowo nie podaję nazw pobocznych dróg, bo nie tylko dojazd do mojej posesji błaga o remont. Więc może tak czas coś konkretnego zrobić a nie tylko wchodzić sobie nawzajem w d...?
2017-10-19 21:43:12
Wyborca 456: ul. Cieszyńska jest drogą powiatową i było już wiele starań o pozyskanie funduszy na kontynuację remontu tej drogi; jak widać na razie starań bezowocnych.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: