Policjanci poszukują właściciela telefonu komórkowego

W miniony weekend odnaleziono w Skoczowie telefon komórkowy marki Samsung, który znalazła mieszkanka Skoczowa. Policjanci poszukują właściciela telefonu.

W policyjnych systemach informatycznych nie odnotowano zgłoszenia zgubienia telefonu ani kradzieży.

Właściciel może odebrać telefon w siedzibie Komisariatu Policji w Skoczowie przy ul. Rzecznej 7A, tel. 33 856 36 10.

Warunkiem jednak będzie określenie wyglądu telefonu, jego cech charakterystycznych oraz okoliczności w jakich doszło do zagubienia jak również przedstawienie dokumentów potwierdzających własność.

red./mat. pras.

źródło: OX.PL
dodał: ES

Komentarze

7
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2017-10-19 20:29:23
Oti: Każdegodnia ktoś gubi telefony i policja raczej nie znajduje się odnajdywaniem właścicieli. Wydaje mi się że telefon zawierał jakieś dane lub coś podobnego i niezgodnego z prawem ,że policja tak pilnie poszukuje właściciela i o którego znalezieniu piszą inne portale w tym ox.pl
2017-10-19 20:41:44
p.h.u.rick: Ten portal schodzi na psy. Po co komu taki temat. Ja dzisiaj puściłem bąka. Czy śmierdziało mocno? Może ktoś się tym zainteresuje. W końcu zatrułem środowisko. Redaktorzy! Proszę Was ogarnijcie się !!!
2017-10-19 20:43:54
Migacz: Nie koniecznie. U nas zgubiony telefon to wydarzenie tygodnia.Policja postawiona na nogi, portale i gazety się rozpisują. Napięcie rośnie. Czy odezwie się właściciel? Czy osoba ta na tyle szczegółowo opisze zgubę, żeby mogła ją odzyskać? A może zgłosi się po odbiór jakiś nieuczciwy obywatel... teraz blok reklamowy ... a po nim ... ciąg dalszy w następnym odcinku :)
2017-10-19 21:12:06
Ki-koker: Wystarczy, by \'mondry\' policjant wybrał z kontaktów telefonu parą numerów. np. Misiek, Żabcia, Władek, czy Podlek i zadzwonili do nich. Oni by od razu wskazali właściciela.
2017-10-19 21:17:31
OWCZARZY1: TO PO CO KAŻDY TELEFON JEST ZAREJESTROWANY ??? PROBLEM ZDOBYĆ DANE WŁAŚCICIELA ??? CIEKAWE !!!
2017-10-19 22:15:37
Przepierón: Niestety, ale portal ox nie podał bardzo ważnego szczegółu a beskidzka24 go podała.<br /> \&quot;Aparat marki samsung - zablokowany i bez karty SIM\&quot; <br />Tutaj podają tylko szczegółowo gdzie klęczeć przed wielebnym można jak chcecie się czegoś więcej dowiedzieć to gdzie indziej.
2017-10-20 11:11:32
jo.papuga: Tyn telefon je zepsuty i jo go wyciepnoł. Do łba bi mi jednak nie wpadło że bydzie z tego aż tako afera. A po mandat za zaśmiecani na pewno nie pujdym...
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
kontakt z redakcją