Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Radni zapraszają do sprzątania

To już coroczna tradycja. Radni Goleszowa Górnego i Dolnego zapraszają 16 marca 2019 r. (sobota) na coroczną akcję sprzątania Goleszowa.

- W tym roku łączymy siły dwóch sołectw – Goleszowa Górnego i Dolnego. Nie bądźmy obojętni wobec problemu śmieci, nie liczmy na innych, zróbmy to sami i pokażmy jak dbamy o naszą miejscowość, jak żyć w czystym otoczeniu – informują organizatorzy.

Do akcji włączył się Urząd Gminy w Goleszowie, który zapewni jednorazowe rękawice oraz worki na śmieci. - Spotykamy się o godz. 9.00 przed Gminnym Ośrodkiem Kultury w Goleszowie. Weź rodzinę, przyjaciół, sąsiada oraz dobry humor – zachęcają organizatorzy.

Po sprzątaniu, które powinno zakończyć się ok. godz. 13.00, odbędzie się wspólne grillowanie w TON-ie (zbiornik wodny w Goleszowie – przyp. red. )

(red)

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

6
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2019-03-13 20:34:27
zbytkowianin: brawo Wy (radni),w innych gminach radni są bezradni,bo kto za to zapłaci,a tu da się?,da się!
2019-03-14 05:05:16
krzysztof.mm: ╬╬╬♗♗♗╬╬╬...a tymczasem w Australii tamtejszy sąd skazał na 6 lat więzienia za pedofilię kardynała George'a Pella - nic tylko się cieszyć, lawina ruszyła - cierpliwie czekamy na naszych ╬╬╬♗♗♗╬╬╬
2019-03-14 09:38:19
marian1951: No cóż , inicjatywa społecznego sprzątania świata chwalebną jest. Jest tylko jedno ale. Każdy teren ma właściciela , którego powinnością jest dbać o czystość i porządek na swoim. A służby porządkowe od tego , by to egzekwować . Trzeba tylko aby urzędnicy chcieli wykorzystać swoje uprawnienia. Przed wojną na Śląsku ,w każdy piątek policaj robił obchód i bałaganiarzom wystawiał sztraf. I tak do dnia dzisiejszego utrwaliła się tradycja na Śląsku / tym będącym pod zarządem Niemiec / że w piątek robi się w obejściach porządki. Mnie mojego obejścia też nikt obcy nie sprząta , robię to sam. A na zewnątrz nie śmiecę.
2019-03-14 15:40:22
krzysztof.mm: no tak, za niemieckim Ordnungiem i Führerem niejeden u nas tęskni - szczególnie pośród tych, co po wojnie nie zdołali uciec
2019-03-14 17:06:57
marian1951: Masz rację Krzysztof , niektórzy wolą wschodni burdel.
2019-03-14 20:41:57
bronek91: Zwracam się z prośbą o zaprzestanie obrażania jednego z potomków słynnego swego czasu dziadka z Wehrmachtu... Niedługo wróci na białym koniu niczym Piłsudski na swej kasztance... Jeden i drugi cieszy się poparciem w Berlinie...
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: