Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Puchar ferii-skoki narciarskie

Po raz kolejny skoczkowie Wisły Ustronianki udowodnili, że należą do krajowej czołówki.
W rozegranych w miniony poniedziałek w Zakopanem zawodach o 'Puchar Ferii' na najwyższym stopniu podium stawali Adam Cieślar (rocznik 1990-91) i Jakub Jurosz (rocznik 1998 i młodsi). Na drugim miejscu zawody ukończyli Paweł Słowiok (rocznik 1990-91) i Łukasz Podżorski (rocznik 1997-98), natomiast trzecie lokaty przypadły Aleksandrowi Zniszczołowi (rocznik 1992-93) oraz Szymonowi Szostokowi (rocznik 1994-95).


Wyniki:

Junior B (rocznik 1990-91) - skocznia HS-72

1 Adam Cieślar KS Wisła Ustronianka 213,5 pkt. 61,5 i 63,5 m
2 Paweł Słowiok KS Wisła Ustronianka 209,5 pkt. 60,0 i 62,5 m
3 Marcin Kulig TS Wisła Zakopane 197,1 pkt. 58,5 i 60,5 m
PK Jakub Stec KS Wisła Ustronianka 196,0 pkt. 59,5 i 60,5 m
4 Bartłomiej Czernik Start Krokiew Zakopane 192,0 pkt. 57,0 i 60,5 m
5 Kamil Skrobot TS Wisła Zakopane 191,8 pkt. 56,0 i 61,0 m
6 Jan Ziobro AKS Zakopane 191,1 pkt. 57,5 i 61,5 m
7 Michał Pyclik SS-R LZS Sokół Szczyrk 189,6 pkt. 56,0 i 60,5 m
8 Mariusz Kawulok KS Wisła Ustronianka 184,2 pkt. 56,0 i 59,5 m
9 Andrzej Staszel LKS Poroniec Poronin 176,0 pkt. 54,5 i 58,0 m
10 Kamil Waluś KS Wisła Ustronianka 168,8 pkt. 53,0 i 56,5 m
PK Michał Tarnawa LKS Klimczok Bystra 163,2 pkt. 52,5 i 55,5 m
11 Przemysław Polok KS Wisła Ustronianka 162,3 pkt. 51,5 i 55,5 m
12 Artur Bandyk TS Wisła Zakopane 154,9 pkt. 54,0 i 59,5 m
13 Wojciech Dudek SS-R LZS Sokół Szczyrk 141,5 pkt. 49,5 i 50,5 m
14 Marek Jurosz KS Wisła Ustronianka 137,6 pkt. 48,5 i 50,5 m
15 Marcel Gral LKS Klimczok Bystra 130,1 pkt. 47,0 i 49,5 m
16 Michał Balicki LKS Poroniec Poronin 128,6 pkt. 46,5 i 50,0 m
17 Karol Adamus LKS Klimczok Bystra 121,2 pkt. 44,5 i 48,5 m


Junior C (rocznik 1992-93) - skocznia HS-72

1 Grzegorz Miętus Start Krokiew Zakopane 226,2 pkt. 64,5 i 63,5 m
2 Klemens Murańka TS Wisła Zakopane 222,7 pkt. 63,5 i 64,5 m
3 Aleksander Zniszczoł KS Wisła Ustronianka 218,4 pkt. 63,0 i 63,0 m
4 Tomasz Byrt KS Wisła Ustronianka 216,4 pkt. 62,5 i 63,5 m
5 Andrzej Szlembarski Start Krokiew Zakopane 205,7 pkt. 61,5 i 61,5 m
6 Artur Kukuła KS Wisła Ustronianka 203,5 pkt. 60,5 i 62,0 m
7 Rafał Polinkiewicz Start Krokiew Zakopane 195,6 pkt. 61,0 i 61,5 m
8 Piotr Szczepaniak-Krupowski Start Krokiew Zakopane 195,6 pkt. 59,5 i 59,5 m
9 Szczepan Kupczak SS-R LZS Sokół Szczyrk 192,9 pkt. 58,0 i 60,5 m
10 Andrzej Gąsienica TS Wisła Zakopane 191,1 pkt. 61,5 i 60,0 m
11 Piotr Czyż KS Wisła Ustronianka 186,2 pkt. 57,0 i 58,5 m
12 Konrad Turczak SS-R LZS Sokół Szczyrk 183,4 pkt. 56,5 i 59,5 m
13 Jakub Przybyła UKS Regle Kościelisko 179,6 pkt. 56,5 i 57,5 m
14 Paweł Matuszny KS Wisła Ustronianka 175,8 pkt. 54,5 i 57,5 m
15 Patryk Pokorski SS-R LZS Sokół Szczyrk 175,5 pkt. 57,0 i 55,5 m
16 Aliaksei Muravitski Białoruś 175,1 pkt. 56,5 i 55,0 m
17 Wojciech Marusarz Start Krokiew Zakopane 165,6 pkt. 53,5 i 55,5 m
18 Adam Bryja LKS Poroniec Poronin 163,8 pkt. 55,5 i 54,0 m
19 Patryk Dunajski KS Wisła Ustronianka 160,8 pkt. 52,5 i 54,5 m
20 Dawid Macura KS Wisła Ustronianka 159,3 pkt. 53,0 i 54,0 m
21 Michał Podżorski KS Wisła Ustronianka 159,1 pkt. 51,0 i 55,5 m
22 Jan Zięba TS Wisła Zakopane 156,5 pkt. 51,5 i 53,5 m
23 Mateusz Bujok KS Wisła Ustronianka 149,5 pkt. 50,0 i 53,5 m
24 Marcin Orawiec LKS Poroniec Poronin 141,0 pkt. 50,0 i 50,0 m
25 Michał Pawlus SS-R LZS Sokół Szczyrk 137,8 pkt. 50,5 i 49,0 m
26 Kamil Stec SS-R LZS Sokół Szczyrk 137,5 pkt. 50,0 i 50,0 m
27 Mariusz Rzadkosz LKS Poroniec Poronin 136,3 pkt. 50,0 i 49,5 m
28 Łukasz Para LKS Poroniec Poronin 134,6 pkt. 49,0 i 50,0 m
29 Piotr Lassak LKS Poroniec Poronin 130,5 pkt. 49,0 i 48,5 m
30 Piotr Kastelik SS-R LZS Sokół Szczyrk 121,1 pkt. 45,0 i 49,0 m
31 Adam Szczepaniak LKS Poroniec Poronin 117,9 pkt. 45,5 i 48,0 m
32 Grzegorz Kumorek TS Wisła Zakopane 108,9 pkt. 43,5 i 45,0 m
33 Mateusz Krężelok KS Wisła Ustronianka 104,4 pkt. 43,5 i 45,0 m
34 Mateusz Jarząbek TS Wisła Zakopane 102,0 pkt. 44,0 i 43,5 m
35 Zbigniew Obrochta Start Krokiew Zakopane 100,5 pkt. 44,0 i 43,5 m
36 Leszek Gut-Chowaniec LKS Poroniec Poronin 92,0 pkt. 42,5 i 42,5 m


Junior D (rocznik 1994-95) - skocznia HS-72

1 Stanisław Biela UKS Sołtysianie Stare Bystre 230,3 pkt. 65,5 i 66,5 m
2 Krzysztof Biegun SS-R LZS Sokół Szczyrk 220,5 pkt. 64,5 i 65,5 m
3 Szymon Szostok KS Wisła Ustronianka 208,7 pkt. 63,0 i 60,0 m
4 Mateusz Kojzar KS Wisła Ustronianka 198,9 pkt. 60,0 i 61,0 m
5 Kamil Byrt KS Wisła Ustronianka 187,6 pkt. 59,0 i 57,5 m
6 Damian Urbaś UKS Sołtysianie Stare Bystre 172,8 pkt. 54,0 i 58,0 m
7 Łukasz Walkosz LKS Poroniec Poronin 170,4 pkt. 55,0 i 56,0 m
8 Bartłomiej Gąsienica-Laskowy Start Krokiew Zakopane 166,0 pkt. 54,5 i 55,5 m
9 Kamil Gałysa Start Krokiew Zakopane 165,6 pkt. 54,5 i 54,5 m
10 Marcin Budz UKS Regle Kościelisko 161,6 pkt. 54,0 i 55,0 m
11 Jan Łowisz Start Krokiew Zakopane 155,1 pkt. 52,5 i 54,0 m
12 Marcin Miętus Start Krokiew Zakopane 141,2 pkt. 50,5 i 50,0 m
13 Konrad Janota SS-R LZS Sokół Szczyrk 140,4 pkt. 50,0 i 51,0 m
14 Jakub Bachleda-Szeliga TS Wisła Zakopane 139,3 pkt. 49,5 i 50,0 m
15 Szymon Mniszak TS Wisła Zakopane 134,7 pkt. 50,0 i 48,0 m
16 Marcin Dziadoń TS Wisła Zakopane 132,0 pkt. 49,0 i 48,5 m
17 Bogdan Zych Start Krokiew Zakopane 130,1 pkt. 47,0 i 49,5 m
18 Andrzej Stękała Start Krokiew Zakopane 129,9 pkt. 48,0 i 48,0 m
19 Michał Pytel TS Wisła Zakopane 124,9 pkt. 48,5 i 47,5 m
20 Janusz Szeliga Start Krokiew Zakopane 122,2 pkt. 47,0 i 48,5 m
21 Michał Gut-Chowaniec LKS Poroniec Poronin 112,1 pkt. 46,5 i 45,0 m
22 Konrad Caputa SS-R LZS Sokół Szczyrk 105,1 pkt. 44,0 i 45,0 m
23 Piotr Jarząbek TS Wisła Zakopane 90,3 pkt. 42,0 i 42,5 m
24 Łukasz Gil LKS Poroniec Poronin 62,3 pkt. 37,0 i 37,5 m


Junior E (rocznik 1996-97) - skocznia HS-39

1 Krzysztof Leja Start Krokiew Zakopane 219,5 pkt. 33,0 i 34,5 m
2 Łukasz Podżorski KS Wisła Ustronianka 210,3 pkt. 32,5 i 33,0 m
3 Krzysztof Dziadoń TS Wisła Zakopane 178,9 pkt. 29,0 i 30,0 m
4 Krzysztof Murańka TS Wisła Zakopane 172,9 pkt. 29,5 i 29,5 m
5 Bartłomiej Jarząbek TS Wisła Zakopane 172,8 pkt. 28,5 i 29,5 m
6 Paweł Słodyczka Start Krokiew Zakopane 172,2 pkt. 28,5 i 28,5 m
7 Mirosław Wnuk UKS Regle Kościelisko 171,5 pkt. 29,0 i 29,5 m
8 Krystian Kołodziej Start Krokiew Zakopane 166,8 pkt. 30,5 i 30,0 m
9 Dominik Jurosz KS Wisła Ustronianka 166,7 pkt. 28,5 i 28,5 m
10 Paweł Gut LKS Poroniec Poronin 166,4 pkt. 29,0 i 27,5 m
11 Krzysztof Kabot KS Wisła Ustronianka 163,7 pkt. 29,5 i 30,0 m
12 Joanna Gawron Start Krokiew Zakopane 163,1 pkt. 28,5 i 27,5 m
13 Grzegorz Kois Start Krokiew Zakopane 157,5 pkt. 27,0 i 28,0 m
14 Tymoteusz Urbaś Start Krokiew Zakopane 153,6 pkt. 27,5 i 26,0 m
15 Szymon Lisek UKS Regle Kościelisko 148,7 pkt. 28,5 i 28,5 m
16 Marcin Pudzisz LKS Poroniec Poronin 145,2 pkt. 26,0 i 26,0 m
17 Piotr Byrski TS Wisła Zakopane 144,5 pkt. 26,5 i 26,0 m
18 Michał Długopolski Start Krokiew Zakopane 143,8 pkt. 26,5 i 24,0 m
19 Paweł Jastrzębski Start Krokiew Zakopane 141,9 pkt. 25,5 i 26,0 m
20 Maciej Bubla TS Wisła Zakopane 137,8 pkt. 25,0 i 25,5 m
21 Bartłomiej Zięba TS Wisła Zakopane 121,2 pkt. 23,5 i 23,5 m
22 Krzysztof Szwajnos TS Wisła Zakopane 108,1 pkt. 22,5 i 21,0 m
23 Joanna Szwab TS Wisła Zakopane 94,8 pkt. 20,0 i 20,5 m
24 Dawid Chyc LKS Poroniec Poronin 82,0 pkt. 18,0 i 19,5 m
25 Łukasz Bukowski TS Wisła Zakopane 58,0 pkt. 19,5 i 20,5 m
26 Marcin Szwajnos TS Wisła Zakopane 46,4 pkt. 14,0 i 20,0 m
27 Krzysztof Skubisz UKS Sołtysianie Stare Bystre 45,3 pkt. 14,0 i 16,5 m
28 Mateusz Łęczycki LKS Poroniec Poronin 34,8 pkt. 14,5 i 16,0 m
29 Kamil Wieczorek SS-R LZS Sokół Szczyrk 15,3 pkt. 28,0 m


Junior F (rocznik 1998 i młodsi) - skocznia K-15

1 Jakub Jurosz KS Wisła Ustronianka 232,4 pkt. 16,0 i 16,0 m
2 Andrzej Pałasz UKS Sołtysianie Stare Bystre 230,8 pkt. 15,0 i 16,5 m
3 Damian Obyrtacz Start Krokiew Zakopane 223,0 pkt. 15,0 i 15,0 m
4 Dawid Jarząbek TS Wisła Zakopane 222,4 pkt. 16,0 i 16,0 m
5 Damian Skupień TS Wisła Zakopane 216,0 pkt. 14,5 i 15,5 m
6 Dawid Byrt KS Wisła Ustronianka 213,4 pkt. 15,5 i 14,0 m
7 Bartosz Czyż KS Wisła Ustronianka 206,2 pkt. 14,0 i 14,5 m
8 Mariusz Gil LKS Poroniec Poronin 204,7 pkt. 13,5 i 15,0 m
9 Stanisław Kos LKS Poroniec Poronin 201,1 pkt. 15,5 i 15,0 m
10 Krzysztof Leja (II) Start Krokiew Zakopane 188,7 pkt. 14,5 i 14,0 m
11 Adam Marek LKS Poroniec Poronin 182,6 pkt. 13,5 i 12,0 m
11 Tomasz Pilch KS Wisła Ustronianka 182,6 pkt. 12,5 i 13,0 m
13 Mateusz Marusarz LKS Poroniec Poronin 167,9 pkt. 13,5 i 13,5 m
14 Jakub Janik LKS Poroniec Poronin 156,3 pkt. 10,5 i 11,0 m
15 Jakub Chowaniec TS Wisła Zakopane 149,6 pkt. 10,0 i 10,5 m
16 Bartłomiej Magdziak LKS Poroniec Poronin 147,7 pkt. 12,0 i 11,5 m
17 Dawid Słodyczka Start Krokiew Zakopane 140,6 pkt. 10,5 i 10,0 m
18 Maja Stachowska UKS Regle Kościelisko 100,4 pkt. 7,0 i 7,5 m
19 Maciej Sas LKS Poroniec Poronin 92,3 pkt. 5,0 i 9,0 m
20 Arkadiusz Poprowski Start Krokiew Zakopane 91,8 pkt. 8,0 i 8,5 m
21 Wojciech Obrochta Start Krokiew Zakopane 90,8 pkt. 10,5 i 8,5 m
22 Andrzej Szczechowicz TS Wisła Zakopane 79,8 pkt. 7,0 i 7,0 m
23 Krzysztof Łęczycki LKS Poroniec Poronin 49,0 pkt. 6,0 i 6,5 m
24 Kacper Janik LKS Poroniec Poronin 43,8 pkt. 4,5 i 4,5 m

źródło: SRiWR
dodał: OK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: